مجتمع فرهنگی هنری وحشی بافقی افتتاح شد+تصاویر
مجتمع فرهنگی هنری وحشی بافقی افتتاح شد+تصاویر
با حضور دکتر محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد یزد، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه، فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان مجتمع فرهنگی هنری وحشی بافقی افتتاح شد.

به گزارش صبح بافق؛ با حضور دکتر محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد یزد، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه، فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان مجتمع فرهنگی هنری وحشی بافقی افتتاح شد.

مجتمع فرهنگی هنری وحشی بافقی با هزار متر زیربنا و با اعتبار ۸۰ میلیارد ریال شامل فضاهای اداری، آموزشی، خدماتی، رفاهی، کارگاهی، سالن چندمنظوره، پلاتو، اتاق گریم، سالن ورودی و اتاق فرمان در زمینی به مساحت ۱۰۰۰ متر می باشد.

احسان عابدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد در این مراسم گفت: ما از مجموعه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیریت شهری، هنرمندان و مسئولان و  از مجموعه های خصوصی نیز قدردانی میکنیم.
وی افزود: بیش از دو میلیارد تومان هزینه این مجتمع را سنگ آهن مرکزی بافق تقبل کرده است.
عابدی بیان کرد: این مجتمع از سال ۹۳ احداث شده که با فراز و نشیب ها به سرانجام رسید و سالن ها نیز به صورت چند منظوره به سرانجام رسید.
وی گفت: کارگاه آموزشی، فضای اقامتی، سالن از جمله کاربردهای دیگر این مجتمع است.
عابدی بیان کرد: بافق ظرفیت های خوبی را در زمینه فعالیت های فرهنگی هنری دارد که امیدواریم با افتتاح و بهره برداری این مجموعه بستر و زیرساخت را فراهم کرده باشیم تا هنرمندان با فراغ بال فعالیت های خود را ادامه دهند.

انتهای پیام/