امروز به لطف سپاه، کشور در اوج اقتدار و پیشرفت است
امروز به لطف سپاه، کشور در اوج اقتدار و پیشرفت است
هاشمی به رقص و پایکوبی عده ای از جوانان در شهرستان اشاره و گفت: عده ای جوان از روی غفلت در هوای سرد و برفی بافق اقدام به تجمع و رقص و پایکوبی به جای شکر نعمت انجام دادند که از مسئولین فرهنگی مربوطه خواستاریم به این ناهنجاری های خلاف دین توجه و دقت و نظارت بیشتری شود.

به گزارش صبح بافق؛ حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمود هاشمی امام جمعه موقت بافق در خطبه دوم نماز جمعه این هفته بافق به سفر رئیس جمهور به استان یزد اشاره و گفت: این سفر دستاوردهای مهمی از جمله آغاز عملیات اجرائی آب از خلیج فارس به فلات مرکزی ایران و چندین پروژه در حوزه مسکن، صنعت برق و کشاورزی بود که با حضور رئیس جمهور افتتاح و یا کلنگ زنی شد.

با راه اندازی فولاد بافق این مجتمع به سطح بالای زنجیره فولاد کشور رسیده که از نظر فناوری و ارزش افزوده سالیانه بیش از ۸۰۰ هزار تن تولید این کارخانه خواهد بود

وی به سفر رئیس جمهور به بافق جهت افتتاح واحد فولادی اشاره و افزود: رئیسی با سفر به شهرستان بافق واحد تولیدی احیای مستقیم فولاد، تولید آهن اسفنجی و میلگرد و احداث واحدهای ذوب و فولاد سازی و گندله شرکت سنگ آهن که نشانگر ورود مجتمع فولاد بافق به سطح بالائی از زنجیره فولادی کشور است که از نظر فناوری و ارزش افزوده سالیانه بیش از ۸۰۰ هزار تن تولید این کارخانه خواهد بود.

این مجتمع سازگار با محیط زیست و مصرف کمترآب از مزیت های این کارخانه است و ایجاد اشتغال به صورت مستقیم و غیرمستقیم کرده و شاهد تحول خوبی در حوزه اشتغال خواهیم بود

هاشمی تصریح کرد: این کارخانه سازگار با محیط زیست و مصرف کمترآب از مزیت های این کارخانه است و ایجاد اشتغال به صورت مستقیم و غیرمستقیم کرده و شاهد تحول خوبی در حوزه اشتغال خواهیم داشت.افزایش بهره وری و جلوگیری از خام فروشی یکی از دغدغه های مهمی بود که در این شهرستان سالیان سال وجود داشت که با افتتاح این پروژه جلوگیری از خام فروشی و ۴۰ درصد هم کاهش مصرف آب با استفاده از سیستم بازیافت آب را خواهیم بود.

امروز به لطف سپاه، کشور در اوج اقتدار و پیشرفت است و در کنار کشور‌های برتر نظامی دنیا قرار داریم

امام جمعه موقت بافق در خصوص  تحریم سپاه توسط اروپا نیز بیان داشت: تلاش اروپا برای قراردادن سپاه مقتدر، پیشتاز و سپاهی که در همه زمینه ها آماده بوده وهست و از شروع انقلاب اسلامی این نهاد باعظمت که از معجزات و از نهادهای بسیارمهمی بود که درهر زمینه ای خود را نشان و نقش سپاه و سپاهیان چشمگیر بود این نهاد را در لیست گروههای تروریستی قرار داد که به آنها حق می دهیم که این حرکت ها را انجام دهند لذا از این پیشرفت و عظمت مطلع هستند.

به برکت ایثارگری‌های سپاه امروز فروش تسلیحات داریم در حالی که در روزگاری برای خرید سیم خاردار هم باید دست درازی می‌کردیم.

هاشمی عنوان داشت: سپاه در زمینه کنترل مرزها، مبارزه با قاچاق، در امر سازندگی و محرومیت زدائی در حال فعالیت هست واین نهاد به دنبال برنامه های اقتصادی و انتفاعی نیست بلکه هدف سپاه محرومیت زدائی و سازندگی در هر عرصه ای که نیاز کشور بود در صدر میدان و از نظر نظامی، تسلیحاتی و موشکی امروز در فهرست ۴ کشور بزرگ دنیا هستیم و با افتخار اعلام می کنیم به ۵۷ کشور تسلیحات صادر در حالی که در روزگاری برای خرید سیم خاردار هم باید دست درازی می‌کردیم.  سپاه مقتدر امروز در راهسازی، سدسازی، نیروگاه سازی، نفت وگاز و آبرسانی تلاش های بسیار چشمگیری داشته و دشمن باید از این عظمت بترسد.

دشمن از این عظمت و اقتدار ترس و واهمه دارد و ترس دشمن از ایران قوی است

خطیب موقت جمعه بافق به دیدار مداحان و مسولین سازمان تبلیغاتاسلامی با مقام معظم رهبری اشاره و خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری در این دیدارها فرمودند ترس دشمن از ایران قوی است و مردم ایران افرادی هستند که در همه صحنه ها حضور دارند و اگر این مشکلات فرهنگی و اقتصادی سامان بگیرد با همه مشکلات و سختی ها در صحنه هستند. امروز نیاز فرهنگی کشور بالاترین نیاز است و اگر در رابطه با فرهنگ هرچه که تلاش کنیم کم است چون دشمن ۲۴ ساعته در حال فعالیت هست و شبکه های معاند و اتاق فکرهایی که راه اندازی کردند در حال تولید محتوا برای خارج کردن جوانان، دختران و پسران این سرزمین از این مسیرهستند لذا ما هم باید در این مسیر باید کار فرهنگی، فکر نو و تولید و محتوا با و در نظر گرفتن اقتضاعات اجتماعی و فرهنگی داشته که شاهد این ناهنجاری ها نباشیم.

عده ای جوان از روی غفلت در هوای سرد و برفی بافق اقدام به تجمع و رقص و پایکوبی به جای شکر نعمت کردند که از مسئولین فرهنگی مربوطه خواستاریم به این ناهنجاری های خلاف دین توجه و دقت و نظارت بیشتری شود

هاشمی در پایان به رقص و پایکوبی عده ای از جوانان در شهرستان اشاره و گفت: عده ای جوان از روی غفلت در هوای سرد و برفی بافق اقدام به تجمع و رقص و پایکوبی به جای شکر نعمت کردند که از مسئولین فرهنگی مربوطه خواستاریم به این ناهنجاری های خلاف دین توجه و دقت و نظارت بیشتری شود.

انتهای پیام/