کف حضور دیدبان شفافیت، بالابردن هزینه مفسدین و دزدان/ دشمن پس از پیروزی انقلاب ۵ دهه  نظامی،فرهنگی،سیاسی،اقتصادی و ترکیبی را علیه ملت ایران راه اندازی کرد+تصاویر
کف حضور دیدبان شفافیت، بالابردن هزینه مفسدین و دزدان/ دشمن پس از پیروزی انقلاب ۵ دهه  نظامی،فرهنگی،سیاسی،اقتصادی و ترکیبی را علیه ملت ایران راه اندازی کرد+تصاویر
دکتر نوری گفت: مردم گله مند هستند ولی این مردم گله مند اغتشاشات را بوجود نیاوردند. زمانی که تلفن های همراه را کنارمی گذاریم و کف خیابان می آییم می بینیم هنوز مردم پای آرمانهایشان محکم ایستاده اند.

به گزارش صبح بافق؛ سلسله سخنرانی های کانون توسعه ارزش های شهرستان بافق با موضوع جریانات اخیر کشور با سخنرانی دکتر علی اشرف نوری مدیره عامل سمن دیده بان شفافیت و عدالت در محل مسجد میرزا محمد حسین و با حضور جمعی اعضای کانون توسعه ارزشها و ایثارگران بافق برگزار شد.

دکتر نوری در این نشست گفت: مردم گله مند هستند ولی این مردم گله مند اغتشاشات را بوجود نیاوردند. زمانی که تلفن های همراه را کنارمی گذاریم و کف خیابان می آییم می بینیم هنوز مردم پای آرمان‎هایشان محکم ایستاده اند.

وی افزود: هر زاویه دید یک قدرت تحلیل به ما می دهد، عین برجام را خداوند در قرآن برای ما آورده است. خدادر قرآن می فرماید با شیطان برجام امضاء کردیم بعد مستکبر جهان زیر قولش زد، با شیطان مذاکره و قرارداد بستیم ولی به آدم سجده نکرد و وقتی قرار شد بماند زیر قولش زد که آدم را گمراه می کنم و در سوره های دیگر قران خداوند از شیطان جن و انس مثال زده است لذا حرف رهبر انقلاب را گوش نکردند و مثلا با کدخدا نشستند. امام (ره) نیز می فرماید امروز شیطان بزرگ امریکاست.شما ملت خدایی باشید خداوند کمک‎تان می کند.

دکتر نوری عنوان داشت: شما یک قدرت معنوی به نام قدرت نرم دارید و در دهه دوم دشمن به سمت آن رفت، رهبری در همان زمان تذکر دادند که شبیخون فرهنگی است ولی بعضی ها گفتند مگر فرهنگ ها و تمدن ها با هم دعوا می کنند؟ ۱۲۰ اندیشکده برای غلبه بر ما مطالعه می کنندو پاسخ چرایی شکست ناپذیری نظام را خود ترمیمی مردم و نظام می دانند و نهایتا رسیدند به امام حسین (ع) و لذا دشمن شیعه ی صادقی ها را ایجاد کرد.

سخنران این نشست تصریح کرد: یا می گویند ایرانی ها دارای ولایت هستند و تا این ولایت هست ما نمی توانیم غلبه کنیم و سوم اینکه این مردم عبادت می کنند و خودشان را بازسازی می نمایند و در نهایت رسیدند به اینکه علیرغم نق زدن های مردم و مخالفت ها و موارد دیگر ۹۷ درصد مردم منتظر(عج) هستند که اگر ناامید شوند به ایشان متوسل می شوند.

وی برنامه ریزی دشمن پس از پیروزی انقلاب اسلامی را به ۵ دهه که دهه اول جنگ نظامی، دهه دوم جنگ فرهنگی، دهه سوم جنگ سیاسی و دهه چهارم جنگ اقتصادی تقسیم و خاطرنشان کرد: در جنگ نظامی بنی صدر که عزل شد مشکلات مرتفع، در جنگ فرهنگی وزیر ارشاد که رئیس جمهور اصلاحات و سروش ها که رفتند تقریبا حل شد و در جنگ سیاسی یارگیری کردند، بطوریکه دو رئیس قوه نوشتند ۱۷۰ نفر از یاران ما را شورای نگهبان باید تائید کند لذا مقام معظم رهبری پس از ۳ روزاعتکاف در جماران فرمودند: مگر انتخابات حق شماست و انتخابات یک روز نباید عقب بیفتد و ۱۰ سال با جنگ سیاسی هم نتوانستند کاری بکنند.

مدیرعامل دیده بان شفافیت به دهه چهارم یعنی جنگ اقتصادی اشاره و بیان داشت: در جنگ اقتصادی موفق شدند چرا که مشکلات اقتصادی را به برجام گره و ۸ سال کارراعقب انداختند. در برخی موارد دولت وقت تعمدا بازار را به هم می ریخت تا برجام ۲ و ۳ را مطالبه کنند لذا دولتی با تفکر شهید سلیمانی روی کار آمد که فرمود من مشکلات را با خود خدا حل می کنم نه با کدخدا، بقول رهبر معظم انقلاب ریل را عوض کردند.

دکتر نوری افزود: در دهه ی پنجم جنگ ترکیبی را برنامه ریزی کرده اند، جنگ شناختی و ادراکی، قبل از اینکه به حرکت دولت مردم امیدوار شوند تمام امکاناتشان را به خط و بر روی اعتقادات مردم کار کردند و تازه فهمیدند اگر مردم مشکل اقتصادی داشته باشند با تمدن، ملیت، دین و مذهب و امام حسین که مشکل ندارند لذا به این نتیجه رسیدند روی بازارفعالیت تا اقتصاد مردم را دچار مشکل کنند. حتی کامیون‎های حمل کالای مردم را به رگبار بستند.

وی اظهار داشت: حرکت بعدی آنها این بود که وارد بازار سکه و ارز شدند و سکه را روی ۴۰ میلیون تومان بردند و ۱۱۹ سایت راه اندازی و ارز فردایی را درست کردند. زمانی دولت جدید وارد میدان شد معاون ارزی بانک مرکزی برکنار و حتی دلال ها را جمع کردند ولی جواب نداد و بلافاصله زمانی که سایت ها را بستند ورق برگشت.پس اگر دولت با ولایت باشد می شود ولی حل مشکل ۴۰ ساله را یک شبه و یک ساله نباید انتظار داشت که مرتفع کرد.

نوری در پایان تصریح کرد: دیدبان یک نهاد مردمی است و افرادی مثل دکتر دهقان، دکتر خاندوزی و چند نفر از نمایندگان مجلس از اعضای اصلی ما بودند. دیدبان بیدار است و کف حضورشان بالا بردن هزینه ی مفسدین و دزدها می باشد.
در این نشست سید ابوتراب ضیائی به همراه یک تیم از نیروهای جوان جهت تاسیس دفتر دیدبان شفافیت و عدالت از طرف مدیر عامل و اعضای هیات مدیره ی حاضر حکم داده شد.

در ابتدای این نشست دکتر یاراحمدی گزارشی از فعالیت های کانون توسعه ارزشهای بافق را ارائه کرد.

انتهای پیام/