جشن بزرگداشت مقام زن و مادر برگزار شد+تصاویر
جشن بزرگداشت مقام زن و مادر برگزار شد+تصاویر
جشن بزرگداشت مقام زن و مادر همزمان با ایام تولد حضرت زهرا (س) با برنامه های متنوعی به همت اداره تبلیغات اسلامی و نهضت پیشرفت بانوان بافق و همکاری ارگان های مختلف از جمله نهاد امامت جمعه،  فرمانداری ،سنگ آهن ، بیت الرضا ،شهرداری ، اوقاف ، آموزش و پرورش و... با استقبال چشمگیر بانوان برگزار و شرایط مفرح و شاد اسلامی را برای بانوان و دختران جوان و مادران و نوعروسان فراهم نمود.

به گزارش صبح بافق؛ جشن بزرگداشت مقام زن و مادر همزمان با ایام تولد حضرت زهرا (س) با برنامه های متنوعی به همت اداره تبلیغات اسلامی و نهضت پیشرفت بانوان بافق و همکاری ارگان های مختلف از جمله نهاد امامت جمعه،  فرمانداری ،سنگ آهن ، بیت الرضا ،شهرداری ، اوقاف ، آموزش و پرورش و… با استقبال چشمگیر بانوان برگزار و شرایط مفرح و شاد اسلامی را برای بانوان و دختران جوان و مادران و نوعروسان فراهم نمود.

در این جشن شکوه مادری که با اجرای سرودهای مختلف مذهبی ،سخنرانی و مداحی ، بیانیه زنان متعهد ایران زمین به ابتذال کشاننده های زن و …. و اجرای برنامه به دوزبانه انگلیسی و فارسی همراه بود ؛ رئیس حوزه علمیه حضرت خدیجه ، نویسنده، مبلغ ، مدرس برتر و ناظر سخنرانان زن حرم رضوی در خصوص تعریف و تبیین ریحانه در اسلام ، هنرزن بودن و بحث مهم فرزندآوری و فرزندپروری و اخلاق حسنه خانواده و معرفی زنان متعهد ، متخصص، کارآمد و موفق و موثر سخنان ارزشمندی را ایراد نمود و مداح نیز با خواندن اشعار مذهبی ، حماسی و همخوانی و مولودی خوانی جلوه خاصی به جشن بخشید.

حسن ختام جشن، تجلیل از مزدوجین ۱۴۰۱ و مادران دهه ۷۰ سه فرزند به بالا و قرعه کشی از میان شرکت کنندگان بود

قابل ذکر است میز کتاب و میز حجاب و عفاف نیز در حاشیه جشن مورد توجه ویژه شرکت کنندگان قرار گرفت

انتهای پیام/