پیام مشترک تبریک امام جمعه و سرپرست فرمانداری بافق به مناسبت عید نوروز و آغاز سال ۱۴۰۲
پیام مشترک تبریک امام جمعه و سرپرست فرمانداری بافق به مناسبت عید نوروز و آغاز سال ۱۴۰۲
همزمان با آغاز سال جدید و عید نوروز، امام جمعه و سرپرست فرمانداری بافق در پیام مشترکی این عید باستانی را به مردم دارالشجاعه بافق تبریک گفتند.

به گزارش صبح بافق؛ همزمان با آغاز سال جدید و عید نوروز، امام جمعه و سرپرست فرمانداری بافق در پیام مشترکی این عید باستانی را به مردم دارالشجاعه بافق تبریک گفتند.

متن این پیام بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب و الابصار

یا مدبر الیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال

حول حالنا الی احسن الحال

نجوای « یا مقلب القلوب و الابصار» چشم و دل انسان را به نسیم مهر الهی می نوازد و شکوفه های گلرنگ امید را در باغ دل و گلشن ذهن می کارد تا عطر دلاویز آن، مشام جان را نوازش کند و جوانه های فهم و بینش در بهار وجود انسان بشکفد و گل وجود انسان، گلاب مِهر و معرفت را در جام شادی و شعور به همنوعان خویش تقدیم نماید و حال دل به لطف ربّ رحمان، به «احسن الحال» دگرگون شود و کام جان، به نام نامی دوستِ ازلی و ابدی، شیرین و شیرین تر گردد.

سال ۱۴۰۱، سالی پرفراز و نشیب توأم با موفقیت‌های بزرگ و اتفاقات و رخدادهای تلخ و شیرین برای مردم ایران و شهرستان بافق بود؛ سالی که ایستادگی سرافرازانه و مقاومت همدلانه مردم در برابر تحریم ها و حضور حماسی مردم بافق در عرصه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و … تجلی گاه حماسه شورانگیز وحدت بخش و محقق کننده هم افزایی جمعی و اتفاق همگانی و همبستگی ملی گردید.

امید آنکه همچون نوروز که موسم نزدیکی و پیوند دلها و آرزوهاست، بار دیگر با یکدیگر عهد و پیمان ببندیم تا رسیدن به شهری توسعه یافته و تحقق یک زندگی توأم با معنویت، آرامش، امید و دستیابی به کمال، لحظه ای از تلاش و کوشش دست برنداریم و با همت بلند و همدلی همگانی موجب تحول در مسیر بالندگی بافق باشیم.

در پایان با تبریک عید فرخنده نوروز به ویژه مردم شریف و نجیب شهرستان سرافراز و شهید پرور بافق حلول سال ۱۴۰۲ شمسی را تبریک و تهنیت عرض نموده و ضمن تقدیر از اهتمام مجدانه و تلاش های ارزنده تمام کارکنان و مراکز اداری، امنیتی، قضائی، نظامی و انتظامی، روحانیون، فرهنگیان و دانشگاهیان، دانش آموزان و دانشجویان عزیز با اذعان بر این نکته که موفقیت و دستاوردهای ارزشمندی که در طول سال و در حوزه های مختلف حاصل گردید مرهون تلاش جهادی و دلسوزی همگانی است، از صمیم قلب از خداوند بهار آفرین و طراوت بخش سالی سرشار از خیر، برکت و معنویت توأم با صحت، سلامتی، سعادت به همراه احسن الحال را برای همه شهروندان دارالشجاعه مسألت می نماییم .

رضا سعادت فر – امام جمعه بافق ابوالقاسم دهقان – سرپرست فرمانداری بافق