پایگاه خبری صبح بافق

۸ آذر ۱۴۰۲

اخبار روز

به گزارش صبح بافق؛ اولین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان در سال جاری به ریاست معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار برگزار گردید.

در این جلسه که در محل فرمانداری شهرستان برگزار گردید میر تاج الدینی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار شهرستان بافق ضمن بیان اهمیت ثبت به موقع تعهد اشتغال دستگاهها و نهاد ها ی مرتبط با اشتعال در سامانه رصد گفت: تا کنون ۵۷ درصد اشتغال سال جاری شهرستان محقق گردیده است.

همچنین علی اصغر نوری شادکام رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بافق نیز در این جلسه با بیان اینکه سهمیه ابلاغی تسهیلات مشاغل خانگی شهرستان در سال جاری ۶۱۲۴۰ میلیون ریال بوده که ۴۰۰۰۰ میلیون ریال از این مبلغ در قالب پشتیبان و ۲۱۲۴۰ میلیون ریال به طرحهای مستقل اختصاص یافته گفت: تا کنون ۶۰ طرح مستقل و پشتیبان جمعا به مبلغ ۴۱۰۵۰ میلیون ریال به بانک های عامل معرفی گردیده است.

رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان همچنین اظهار داشت:  در سال جاری از محل تسهیلات تبصره ۱۶ تعداد ۴ طرح به مبلغ ۱۳۰۰۰ میلیون ریال پرداخت گردید.

در ادامه جلسه مدیران و نمایندگان دستگاه ها ، نهادها و بانک های عامل حاضر در جلسه به بیان دیدگاهها و همچنین گزارشی از اقدامات انجام شده در تحقق برنامه رصد و پرداخت تسهیلات خود اشتعالی و کارفرمایی پرداختند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه