پایگاه خبری صبح بافق

۱۰ خرداد ۱۴۰۳

اخبار روز

به گزارش صبح بافق؛ محسن دهقانی در یادواره شهید سردار محمد حجازی و شهدای مدافع حرم و امنیت در امامزاده عبدالله بافق اظهار کرد: ایران قلب شیعه عالم و جمهوری اسلامی تنها حکومت بر مبنای تفکر شیعه در همه عالم است و به همین واسطه دشمنان بسیاری دارد. وی افزود: رژیم صهیونیستی پیشانی جنگی دشمنان جمهوری اسلامی ایران است و این رژیم دشمنی علیه مسلمانان را شروع کرده است.

معاون سیاسی سپاه الغدیر استان یزد گفت: با قد علم کردن جمهوری اسلامی ایران ورق غلبه رژیم صهیونیستی برگشته است و این رژیم را به سمت نابودی می‌برد.

دهقانی تصریح کرد: رژیم صهیونیستی با این خشونت بی مهابایی که به کار گرفته است در حال نابودی و فروپاشی است.

وی با بیان این‌که ۴۵ سال پیش روز قدس را امام راحل کلید زد تا فلسطین فراموش نشود، خاطرنشان کرد: ثمره فراموش نشدن فلسطین و غلبه بر افکار عمومی جهان، این بود که وقتی قطع نامه در شورای امنیت مطرح شد آمریکا برلی اولین بار وتو نکرد.

معاون سیاسی سپاه الغدیر ادامه داد: رژیم صهیونیستی با وجود کشتن ۳۴ هزار نفر و ویرانی غزه و فلسطین بازهم پیروز نشده چراکه به اهداف خود نرسیده است.

دهقانی تصریح کرد:‌ این رژیم خواستار نابودی حماس بوده که همچنان پابرجاست، میخواسته غزه را ترک کنند تا آنجا مستقر شود، اما آنها مقاومت کردند.

وی خاطرنشان کرد: رژیم صهیونیستی می‌خواهد جنگ بین خودش و غزه را تبدیل کند به جنگ با جمهوری اسلامی ایران و ایران نمی‌خواهد این اتفاق بیافتد و می‌گوید به فلسطین کمک می‌کنیم، اما وارد جنگ گسترده نمی‌شویم.

معاون سپاه یزد در ادامه با بیان این‌که جمهوری اسلامی ایران با یک کار حساب شده، رژیم صهیونیستی را تنبیه می‌کند و جلوی این خشونت رو به افزایش رژیم صهیونیستی را می‌گیرد.

دهقانی بیان کرد: جمهوری اسلامی همه کارت‌های خود را رو نکرد و پیام آن این است اگر بار بعد نیز اتفاق بیافتد و غلطی از آنها سر بزند، جمهوری اسلامی دیگر در این سطح پایین عمل نمیکند و با قدرت بیشتری پاسخ می‌دهد.

وی تأکید کرد: رژیم صهیونیستی بیان کرده یک کودک اسرائیلی آسیب دیده است، حال اگر به ۳۴ هزار شهید غزه که ۱۴ هزار نفر از آنها کودک بوده‌اند، توجه نکنیم، آسیب دیدن یک بچه اسرائیلی بر شهادت ۳۴ هزار فلسطینی غلبه پیدا می‌کند.

معاون سیاسی سپاه الغدیر استان یزد گفت: مبادا اسرائیل با آسیب دیدن یک کودک اسرائیلی موفق شود و مظلوم نمایی کند و وظیفه ما است که جنایات وحشیانه این رژیم را و مظلومیت مردم غزه و فلسطین را به همگان نشان دهیم.

گفتنی است این یادواره با حضورامام جمعه بافق، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و جمعی دیگر از مسئولان شهرستان و اقشار مختلف مردم در امامزاده عبدالله بافق برگزار شد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه