پایگاه خبری صبح بافق

۳ تیر ۱۴۰۳

اخبار روز

به گزارش صبح بافق؛ غلامرضا پور مدیر HSE شرکت سنگ آهن  گفت: با توجه به موج دوم کرونا و شرایط فوق بحرانی شهرستان بافق، شرکت سنگ آهن نیز در راستای مقابله با این بیماری و حفظ سلامت پرسنل برای حضور آنان در محیط کار تمهیدات لازم را اندیشیده شده است.

وی با توجه به تصمیم شورای معاونین برای تقسیم کار در هر قسمت و دور کاری پرسنل بیان کرد: ماسک و شیلد محافظ صورت  و مایع ضدعفونی کننده ان شاء الله تا چند روز آینده در اختیار نیروها قرار خواهد گرفت و شرکت در این باره کوتاهی نخواهد کرد.

غلامرضا پور ضمن تاکید به رعایت پروتکلهای بهداشتی یادآورشد: تمامی سرپرستان موظفند روزانه نیروهای خود را پایش و غربالگری نموده و در سامانه فیش حقوقی قدیمی ثبت کنند.

وی ادامه داد: نیروهای بهداشت با کنترل روزانه افراد مشکوک را به پزشک معتمد شرکت معرفی و پس از معاینه کردن فرد مشکوک دستورات و تعمیهدات لازم اندیشیده خواهد شد.

مدیر HSE شرکت سنگ آهن عمده دغدغه افراد مشکوک یا مبتلا به کرونا را که در حال گذراندن دوره درمان خود هستند، بحث تایید کارکرد آنان عنوان کرد و گفت: پرسنل تا مدت زمان مشخص شده توسط پزشک برای ماندن در خانه و بهبودی کامل کارکرد آنان تایید خواهد شد و هیچ دغدغه ای در این زمینه نداشته باشند.

وی خاطرنشان کرد:  در برخی مواقع مشاهده شده فرد بیمار پس از چند روز استراحت خود را سالم تلقی کرده و در محل کار خود حاضر شده است که این تبعات جبران ناپذیری برای سایر افراد دارد.

غلامرضاپور در پایان از همه پرسنل خواست همکاری لازم را با واحد بهداشت داشته باشند و با رعایت فاصله اجتماعی، استفاده از ماسک و رعایت اصول بهداشت فردی در قطع این بیماری در شرکت سنگ آهن این مجموعه را یاری کنند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه