پیام تبریک رئیس شورای شهر بافق به مناسبت روز پرستار
پیام تبریک رئیس شورای شهر بافق به مناسبت روز پرستار

به گزارش صبح بافق؛ سیدمحمدباقی زاده رئیس شورای شهر بافق به مناسبت میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار پیام تبریکی صادر کرد. متن این پیام به شرح ذیل است:   وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاسَ جَمِیعًا  (سوره المائده آیه ۳۲) و هر کس نفسی را زنـده کند گویا همه مردم را زنده کرده است. […]

به گزارش صبح بافق؛ سیدمحمدباقی زاده رئیس شورای شهر بافق به مناسبت میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار پیام تبریکی صادر کرد.

متن این پیام به شرح ذیل است:

 

وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاسَ جَمِیعًا  (سوره المائده آیه ۳۲)

و هر کس نفسی را زنـده کند گویا همه مردم را زنده کرده است.

پرستاری نه فقط یک شغل و یا تخصص بلکه هنری است که به دلیل روح بزرگ و سعه ی صدر والای پرستاران عزیز در ایثار و اهتمام به بهبود وضعیت دشوار بیماران در لحظات و دقایق ناآرام موجبات تسکین و آسایش هر انسانی را فراهم می آورند که مطمئنا این امر در شرایط دشوار کنونی جز با ایثار حاصل نخواهد شد .

پرستاری در فرهنگ اسلامی ما نیز جایگاه بسیار رفیعی دارد، هنری بی نظیر و تخصصی بی همتا است . پرستاران و سایر رشته های وابسته نقش مهمی در حفظ و ارتقاء سلامت جامعه دارند و یکی از حلقه های مهم و موثر در زنجیره سلامت هستند که با تاصی از بانوی قهرمان صحنه کربلا، حصرت زینب(س)، اخلاق مداری، صبر و چهره گشایی را سرلوحه کار ارزشمند خویش همراه کرده اند.
اینجانب از طرف خود ودیگر اعضای شورای اسلامی شهر به تمامی پرستاران زحمتکش علی الخصوص پرستاران ایثارگر شهرستان بافق و به همه آنانی که از پس ابر حیاء وعفت باران عاطفه می بارند و با نور ایمان درونشان گرمای زندگی درکالبد جامعه جاری می کنند تبریک عرض می نمایم و تلاش های بی وقفه ایشان را ارج مینهیم و ازخداوند سبحان دوام توفیقات یکایک شما عزیزان را آرزو می نماییم.

سیدمحمد باقی زاده
رئیس شورای اسلامی شهر بافق