امامزاده عبدالله بافق باید در سطح جامعه اسلامی و بین الملل معرفی گردد/بازی با آبروی افراد ممنوع!
امامزاده عبدالله بافق باید در سطح جامعه اسلامی و بین الملل معرفی گردد/بازی با آبروی افراد ممنوع!
حجت الاسلام سعادت فر گفت:به هیئت امنای جدید پیشنهاد می کنم با هیئت امنای سابق ارتباط دوستانه و صمیمانه داشته و به آنها کمک کنند. اگر جایی با یک نقطه ضعف یا اشکالی در مدیریت گذشته مواجه شدید به خود آنها تذکر و از پخش، رسانه ای و بازی کردن با آبروی افراد پرهیز کنید.

به گزارش صبح بافق؛ با حضور حجت الاسلام والمسلمین زارع زاده مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد و هیئت همراه، حجت الاسلام والمسلمین سعادت فر امام جمعه بافق، سرهنگ نصیری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، اعضای هیئت امنای قدیم و جدید آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع)، آیین معارفه اعضای جدید هیئت امنای آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) در محل دفتر امام جمعه بافق برگزار شد.

در ابتدای این مراسم حجت الاسلام والمسلمین سعادت فر امام جمعه بافق گفت: به فرموده مقام معظم رهبری امامزادگان باید قطب فرهنگی هر شهر باشد. در بحث امامزادگان اگر در حوزه فعالیت های عمرانی صورت گیرد با پیوست فرهنگی دنبال و اگر کارهای فرهنگی اصیل هم صورت می گیرد در راستای جلوه گری انقلاب شکوهمند اسلامی است.

وی در ادامه افزود: موقعیت امامزادگان پس از پیروزی انقلاب اسلامی با قبل از آن یک تفاوت جدی پیدا کرده است. امروز امامزادگان باید در مسیر رشد و شکوفایی انقلاب اسلامی، در فعالیت های انقلابی، در بصیرت بخشی به جامعه و در یک کلمه در زمینه، زمینه سازی برای صبح ظهور که هدف و آرمان اصلی انقلاب است باید پیشگام باشند.

سعادت فر ضمن تشکر از زحمات هیئت امنای سابق تصریح کرد: ازهیئت امنای سابق که یک تحول اساسی  را در امامزاده عبدالله ایجاد و فضای امامزاده امروز مثل یک ستاره درخشانی در این شهر و مایه افتخار و یک محیط با معنویت و همراه با یک آرامشی برای زیارت زائرین فراهم شده تشکر می کنم.

امام جمعه بافق تصریح کرد: خدمت به امامزاده یک توفیق اللهی است و به جز این توفیق اسم دیگری نمی توان روی آن گذاشت و اینکه یک جمعی بدون هیچ چشم داشت مالی خدمت هایی انجام دهند که ظاهر آن آسان اما طرح، پیگیری بودجه و موارد دیگر خون دل پشت آن است که برای بیننده قابل لمس نباشد.

 

سعادت فر همچنین ضمن خیر مقدم به هیئت امنای جدید خاطرنشان کرد: امیدواریم افراد جدید با بهره گیری از تجربه گذشتگان، نقاط ضعف گذشتگان را پیدا و آنها را پوشانده و زمینه رشد وتعالی بیشتر را فراهم کنند. امیدواریم این سرعت حرکت و پیشرفت امامزاده عبدالله نسبت به گذشته عقب نیفتد، متوقف نشود و رشد و تعالی داشته باشد و راه آن نیز همدلی است.

امام جمعه بافق پیشنهادی هم به هیئت امنای جدید کرد و افزود: به هیئت امنای جدید پیشنهاد می کنم با هیئت امنای سابق ارتباط دوستانه و صمیمانه داشته و به آنها کمک کنند. اگر جایی با یک نقطه ضعف یا اشکالی در مدیریت گذشته مواجه شدید به خود آنها تذکر و از پخش، رسانه ای و بازی کردن با آبروی افراد پرهیز کنید.

وی ادامه داد: به هرحال قطاری که در حال حرکت باشد سنگ می خورد و دیکته ننوشته است که غلط ندارد و هرکاری صورت گیرد بی عیب و ایراد نیست خصوصا پروژه‎های عمرانی که سلیقه ای و هنری است.

 

سعادت فر در پایان گفت: احساس می کنم در کار امامزاده عبدالله(ع) باید یک کار رسانه ای جدی در سطح ملی صورت گیرد و این ظرفیت در این شهرستان و امامزاده عبدالله(ع) وجود دارد، می توان هم کارهای هنری فاخرو هم سرودهای زیبایی با محوریت معرفی امامزاده  ساخت و هم برنامه های تولیدی صورت بگیرد تا این امامزاده به جامعه اسلامی و بین الملل معرفی شود.

انتهای پیام/ع.ع