پیام تبریک رئیس شورای شهر بافق به مناسبت روز شهردار
پیام تبریک رئیس شورای شهر بافق به مناسبت روز شهردار
سیدمحمدباقی زاده رئیس شورای شهر بافق در پیامی روز شهردار را به نوروززاده شهردار بافق تبریک گفت.

به گزارش صبح بافق؛ سیدمحمدباقی زاده رئیس شورای شهر بافق در پیامی روز شهردار را به نوروززاده شهردار بافق تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 

امام رضا (علیه السلام) :«مَنْ لَمْ یَشْکُرِ الْمُنْعِمَ مِنَ الْمَخْلُوقِینَ لَمْ یَشْکُرِ اللَّهَ عَزَّ وَ جَل‌»؛ کسی که نعمت دهنده از مخلوقات را شکرگزار نباشد، شکرگزار خداوند نیز نخواهد بود».

 

برادر ارجمند جناب آقای مهندس سید علی نوروز زاده شهردار محترم شهر بافق،

نامگذاری ۲۵ اسفند سالروز شهادت سردار سرافراز و نام آور شهید مهدی باکری به عنوان روز شهردار اقدامی ارزنده و فرصتی مغتنم است تا ضمن قدردانی و تجلیل از فعالیت های خالصانه و شبانه روزی خادمان مردم در عرصه های مختلف شهرداری و مدیریت شهری، به ارزیابی عملکرد و فعالیت های این نهاد اجتماعی به منظور ارتقای سطح خدمت رسانی به مردم پرداخته شود.

شهرداران کلید داران شهرها، حافظان حقوق شهروندان هستند که بذر آبادانی را در گستره خدمت می افشانند تا از رویش آن جوانه های بالندگی از دل شهرها سربرآورد.

شهرداران در میدان اجرای خدمات شهری نه بنایی بی پای بست که فرهنگ را پایه های سازندگی، عمران و آبادانی می نهند و سازه ای مستحکم بر پیکره و شاکله شهری می سازند که تا به ثریا اوج می گیرد.

قطع به یقین نامگذاری «روز شهردار» در تقویم ملی کشور، حاکی از نقش شهرداران در هماهنگی آهنگ توسعه شهری است .

اینجانب از طرف خود و دیگر اعضای محترم شورای اسلامی شهر بافق ضمن تبریک این روز به جنابعالی، آرزوی توفیق روز افزون برای شما در جایگاه خدمت‎گزاری به شهروندان را از خداوند متعال خواستارم.

رئیس شورای اسلامی شهربافق

سید محمد باقی زاده

اسفندماه ۱۳۹۹

  • نویسنده : صبح بافق