اطلاعیه شبکه بهداشت ودرمان بافق در خصوص واکسیناسیون افرادبالای۸۰سال
اطلاعیه شبکه بهداشت ودرمان بافق در خصوص واکسیناسیون افرادبالای۸۰سال
روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان بافق در اطلاعیه ای از شهروندان با سن بالای 80 سال درخواست کرد تا با مراجعه به مرکز خدمات جامع سلامت نسبت به واکسیناسیون اقدام نمایند.

به گزارش صبح بافق؛ روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان بافق در اطلاعیه ای از شهروندان با سن بالای ۸۰ سال درخواست کرد تا با مراجعه به مرکز خدمات جامع سلامت نسبت به واکسیناسیون اقدام نمایند.

متن این اطلاعیه به شرح ذیل است:

با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات و آرزوی صحت و سلامت برای همه همشهریان محترم پیرو اطلاعیه های قبلی در خصوص واکسیناسیون گروههای آسیب پذیر جامعه بر علیه ویروس کرونا و بر طبق اولویت جدید اعلام شده از سوی وزارت بهداشت ,به لطف خدا از امروز ۱۲ اردیبهشت کلیه شهروندان عزیز با سن ۸۰ سال و بالاتر میتوانند با مراجعه به مرکز خدمات جامع سلامت شماره دو (خیابان ۱۵ خرداد فرعی ۳) نسبت به واکسیناسیون اقدام نمایند.
در همین خصوص نکات زیر خدمت شهروندان محترم متذکر می شود:
۱٫واکسیناسیون افراد ۸۰ سال و بالاتر تحت پوشش منطقه مبارکه, سبزدشت و کوشک در همان مراکز انجام شده و نیازی به مراجعه به مرکز شهری شماره دو ندارند.
۲٫با توجه به لزوم رعایت دستورالعمل ارسال شده, در حال حاضر این مرکز مجاز به واکسیناسیون افراد زیر ۸۰ سال نمی باشد.
۳٫در زمان مراجعه ارائه کارت شناسایی معتبر ضروری می باشد.
۴٫واکسیناسیون در دو نوبت به فاصله ۲۸ روز انجام می شود.
۵٫با توجه به اینکه سهمیه واکسن دریافت شده بر اساس جمعیت تحت پوشش محاسبه و تحویل شده است لذا افرادی که بصورت میهمان در شهر حضور دارند می بایست حتی الامکان جهت واکسیناسیون به شهرهای محل سکونت خود مراجعه فرمایند
۶٫عوارض واکسن جزو جدایی ناپذیر از واکسن بوده و افراد واکسینه شده می بایست به توصیه های کارکنان در این زمینه توجه نمایند.
روابط عمومی
شبکه بهداشت و درمان شهرستان بافق