امام جمعه ای برای مردم نه جناح های سیاسی
امام جمعه ای برای مردم نه جناح های سیاسی
حجت الاسلام سعادتفر در شهرستان بافق بعنوان امام جمعه نسیم امید بیش از هر زمان دیگری وزیدن گرفت.شاید کمتر کسی فکر می کرد که یک امام جمعه میتواند تا این حد پرکار و تاثیرگذار باشد.ایشان در کنار خطبه های بصیرت آفرین بعنوان محور وحدت مسئولین شهرستان در موضوع واگذاری سنگ آهن در بورس و واگذاری آنومالی a5 نقش آفرید و زبان مردم دارالشجاعه شد تا دیگر مردم این شهر حرفهایشان چون بغض فروخفته ای نباشد که ناگاه مانند آتشفشانی فوران کند.

به گزارش صبح بافق؛ با حضور حجت الاسلام سعادتفر در شهرستان بافق بعنوان امام جمعه نسیم امید بیش از هر زمان دیگری وزیدن گرفت.شاید کمتر کسی فکر می کرد که یک امام جمعه میتواند تا این حد پرکار و تاثیرگذار باشد.

ایشان در کنار خطبه های بصیرت آفرین بعنوان محور وحدت مسئولین شهرستان در موضوع واگذاری سنگ آهن در بورس و واگذاری آنومالی a5 نقش آفرید و زبان مردم دارالشجاعه شد تا دیگر مردم این شهر حرفهایشان چون بغض فروخفته ای نباشد که ناگاه مانند آتشفشانی فوران کند.
از همین رو مردم نیز با حضور گسترده در نماز جمعه و مراسمات با محوریت ایشان پشتیبانی خود را اعلام کرده اند.
از کارهای برجسته ایشان در ۵ ماه گذشته جلسات متعدد با مسئولین دولتی،روحانیت ،نخبگان شهرستان و مردم است که از مهمترین آنها میتوان به حداقل ۱۰ جلسه نهج البلاغه ایشان با اعضای شورای اداری شهرستان و مدیران دولتی و تشکیل کارگروههایی برای رصد مشکلات شهرستان و رسیدن به راهکارهایی برای حل مشکلات مردم اشاره کرد.
اما چه چیز حجت الاسلام والمسلمین سعادت فر را از دیگران متمایز و در میان مردم محبوب کرده است.
اگر رفتارهای ایشان در ۵ ماه گذشته را مرور کنیم حتما متوجه این مهم خواهیم شد که حجت الاسلام سعادت فر بر خلاف دیگر سیاستمداران شهرستان تنها مردم و منافع مردم را می بیند و علاقه ای برای ورود به بازی های جناحی و سیاسی شهرستان ندارد.
شاهد مثال این حرف مواضعی است که وی بر سر واگذاری سنگ آهن در بورس و واگذاری آنومالی a5 گرفت.
در آخر اما چند سوال
چرا برخی به دنبال ایجاد تفرقه میان مسئولین به اسم مطالبه وحدتند؟
آیا از وارد کردن امام جمعه شهرستان به بازی های سیاسی سود می برند؟
آیا برخی به دنبال احیای پست های از دست رفته خود در مراکز فرهنگی با ایجاد دو قطبی در شهرستان هستند؟

زهرا گنجی