آیا جاده باقرآباد قربانی بی تدبیری ها و ثبت افتخارات در پایان دولت می شود؟
آیا جاده باقرآباد قربانی بی تدبیری ها و ثبت افتخارات در پایان دولت می شود؟
فرماندار و بخشدار بافق قرار است طرح مصوب اوليه را اجرا كنند يا اينكه نه قرار است طرحي ناقص و جاده اي با عرضي كمتر يا ويژگي هاي ديگر جايگزين شود تا با هزينه كمتر افتخار اتمام اين جاده را بنام دولت تدبير زنند؟

به گزارش صبح بافق؛پس از شروع پروژه دو بانده سازی جاده گردشگری باقرآباد مقرر شد شهرداری قریب به ۸۰۰ متر از این جاده که در محدوده شهر قرار دارد و بخشداری هم مابقی این پروژه را به انجام برساند.شهرداری بافق به قول خود عمل کرد و تا ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۹ پس از تملک اراضی فاز اول این جاده را افتتاح نمود.مسیر انتقال آب رودخانه در نظر گرفته شده بود و پارامترهایی رعایت گردیده که رضایت اهالی را در برداشت.

اما بخشداری نمی خواست از این رقابت عقب بماند دست به آزادسازی هایی زد که می تواند در آینده شاکیانی داشته باشد چرا که آنها اقدام به تملک اراضی در قسمتهایی از این مسیر نکرده اند و یقینا در آینده شاکیانی درست خواهند شد که جور آنها را قوه قضاییه و دولت بعدی باید بکشد همانند جوری که شهرداری اکنون در یکی از بلوارهای شهر درحال تحمل است.اینکه آیا بخشداری می خواست از شهرداری عقب نماند را باید از اهالی منطقه پرسید اما همان کار هم تعطیل شد تا بخشداری بافق تغییراتی به خود دید و آنهم خدابخشی بخشدار شد.

حال چند سوال مطرح است.

ابتدا اینکه طلایی مقدم فرماندار بافق چه تصمیمی برای حل معضل فاز دوم این جاده دارد و آیا نظرات کارشناسی بخوبی بررسی شده است؟

آیا فرماندار و بخشدار بافق قرار است طرح مصوب اولیه را اجرا کنند یا اینکه نه قرار است طرحی ناقص و جاده ای با عرضی کمتر یا ویژگی های دیگر جایگزین شود تا با هزینه کمتر افتخار اتمام این جاده را بنام دولت تدبیر زنند؟

مسئولان شهرستان آیا این مسئله را محاسبه کرده اند که ریختن یک متر آسفالت در طرح ناقص آینده میلیاردها تومان هزینه برای اصلاح آن و درگیری دولت با اهالی را در برخواهد داشت؟

انتهای پیام/م.د