بیانیه نماینده دانش آموزان دختر استان یزد در پی کشتار بیرحمانه دانش آموزان دختر افغانستان
بیانیه نماینده دانش آموزان دختر استان یزد در پی کشتار بیرحمانه دانش آموزان دختر افغانستان
پریسا حسینی نماینده دانش آموزان دختر استان یزد در دهمین دوره مجلس دانش آموزی در پی کشتار بی رحمانه دانش اموزان افغانستان در پی حمله تروریستی بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش صبح بافق؛ پریسا حسینی نماینده دانش آموزان دختر استان یزد در دهمین دوره مجلس دانش آموزی در پی کشتار بی رحمانه دانش اموزان افغانستان در پی حمله تروریستی بیانیه ای صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
بأی ذنب قتلت
به کدامین گناه کشته شدند
با سلام و احترام به ملت شریف و داغدیده افغانستان و همچنین جامعه دانش آموزى آن کشور. واقعه پیش آمده ، واقعه اى تلخ و جانسوز است که نشان از بى رحمى و سنگدلى تروریست ها دارد. دانش آموزان بى گناهى که در راه علم با سلاح هاى پر قدرت و با نفوذ خود کشته شدند درس بزرگى به ما میدهند. حمله وحشیانه تروریست ها نشان از ترس بزرگى دارد.ترسى که اگر روزى جوانان و نوجوانان افغان بتوانند با دانش و علم خود در راه دفاع از کشورشان ایستادگى کنند. تروریست ها می دانند که اگر دانش آموزان با سلاح های خود که همان قلم و دفتر است به راه خود ادامه دهند در آینده اى نه چندان دور سبب نابودى آنها خواهند شد. حادثه غم انگیر و انتحارى دانش آموزان توسط تروریست ها نشان دهنده نفرت تروریست ها و اربابان آنها از آگاهى و دانایى است. من به عنوان نماینده مجلس دانش آموزى جمهوری اسلامى ایران با جامعه ى داغدیده ى دانش آموزان افغانستان احساس همدردى میکنم ، و ضمن عرض تسلیت از خداوند متعال صبر و اجر براى بازماندگان این حادثه غم انگیز مسئلت دارم و توفیق روز افزون ملت مؤمن و پر تلاش افغانستان را خواستارم.

پریسا حسینى نماینده دانش آموزان دختر استان یزد در دهمین دوره مجلس دانش آموزى جمهورى اسلامى ایران

  • نویسنده : پریسا حسینی