جلسه هیئت امنای امامزاده عبدالله(ع) برگزار شد
جلسه هیئت امنای امامزاده عبدالله(ع) برگزار شد
با حضور امام جمعه بافق جلسه هیئت امنای امامزاده عبدالله(ع) برگزار شد.

به گزارش صبح بافق؛ جلسه هیئت امنای امامزاده عبدالله(ع) شهرستان بافق با حضور حجت الاسلام والمسلمین سعادت فر امام جمعه شهرستان  در محل دفتر آستان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام حقیقت رئیس هیئت امناء امامزاده عبدالله(ع) گزارشی از عملکرد دوماهه این هیئت ارائه کرد.

در ادامه سیدمحمد باقی زاده از اعضای هیئت امناء آستان گفت: حضور امام جمعه در آستان امامزاده عبدالله به نوعی باعث کارهایی شد که تازگی و باعث استقبال مردم نیز شد.

وی در ادامه افزود: امامزاده عبدالله(ع) آن قدر وسیع است که هرچه رو به جلو می رویم خیلی کارها هست که نشده و باید انجام شود. برای سال ۱۴۰۰ تقویمی طراحی شده که کل برنامه ها با نظرخواهی از افرادی که در زمینه فرهنگی فعالیت دارند انجام ومناسبت ها به طور ویژه برگزار خواهد شد.

باقی زاده تریح کرد: علیرغم بحث هایی که در خصوص کرونا بود با تدابیری که اندیشیده شد مراسم شب های احیاء در صحن آستان برگزار و با استقبال مردمی همراه بود. حوزه علمیه خواهران حضور چشمگیری در امامزاده داشتند و در بحث پاسخگویی به مسائل شرعی و خدام افتخاری کمک خوبی در این زمینه داشتند، در حوزه برادران هم این کار را انجام خواهیم داد.

در ادامه  حجت الاسلام سعادت فر امام جمعه بافق ضمن تقدیروتشکر از اجرای برنامه های هیئت امناء آستان گفت: در طول زندگی همه باید سعی کنیم که کار بابرکت انجام دهیم.  در خصوص ارتباط حوزه با امامزاده عبدالله(ع) احساس می کنم باید مرکز افق را فعال کنید و این بستر حضور روحانیت، نیروهای انقلابی و صاحبان تشکل در سطح شهر در امامزاده است. مرکز افق بستری را برای رونق بخشیدن به فعالیت های امام زاده فراهم می کند و این مرکز را به کسی واگذار کنید که علاقه مند باشد.

وی در ادامه بیان داشت: طرحی توسط نهاد امام جمعه در حال طراحی هست که یک تفاهم نامه  هایی را با مساجد سطح شهر انجام دهیم که هر مسجد یک برنامه را در طول ماه به صورت رسمی انجام دهد. برگزاری یک محفل قرآنی به صورت ماهیانه توسط امامزاده انجام شود.

در ادامه امام جمعه پیشنهادات خود را به اعضای هیئت امنای آستان امامزاده عبدالله(ع) بیان کرد.

در پایان این مراسم به رسم یادبود هدیه ای به امام جمعه بافق اهدا شد.

انتهای پیام/