بیانیه گردان سایبری شهیدنجاتعلی طالعی به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر
بیانیه گردان سایبری شهیدنجاتعلی طالعی به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر
گردان سایبری شهیدنجاتعلی طالعی حوزه مقاومت شهید قدوسی به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر بیانیه ای صادر کرد. 

به گزارش صبح بافق؛  گردان سایبری شهیدنجاتعلی طالعی حوزه مقاومت شهید قدوسی به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر بیانیه ای صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

بسم رب الشهدا والصدیقین

شهادت اتفاقی نیست

سعادتی است که نصیب هرکس نمی شود

باید شهیدانه زندگی کرد تا شهیدانه بمیری…

عملیات افتخار آفرین «الی بیت‌المقدس» و فتح الفتوح آزادسازی خرمشهر قهرمان از نقاط عطف دفاع مقدس هشت ساله ملت ایران است که برای همیشه تاریخ، نماد افتخار و  منشاء عزت، عظمت و بالندگی ملت ایران و یادآور مقاومت، بصیرت، هوشمندی و هوشیاری آنان برابر توطئه‌ها و نقشه‌های دشمنان این سرزمین خواهد بود.

آزادسازی خرمشهر در هنگامه‌ای رقم خورد که این قطعه از خاک مقدس ایران عزیز بیش از یک و نیم سال در اشغال متجاوزین ارتش بعثی صهیونیستی صدام بود، اما با پیروزی تاریخ ساز رزمندگان اسلام در عملیات الی بیت‌المقدس در سوم خرداد ماه ۱۳۶۱ ، معادلات جنگ تحمیلی به نفع جمهوری اسلامی و رزمندگان اسلام تغییر یافت و حامیان صدام و جهانیان را به حیرت واداشت.

مردان میدان همچون سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بذری را کاشتند که دیگر دشمن جرأت حمله به سرزمین ایران را نداشته باشد  و نتیجه  مقاومت سال‌های  دفاع مقدس، تبدیل به تشکیل جبهه مقاومت در هزاران  کیلومتر دورتر از میهنمان در  دفاع از حریم اهل بیت (ع) شده است. این نهال مقاومت که امام راحل عظیم الشأن کاشته، خلف صالح ایشان فرماندهی معزز کل قوا حضرت امام خامنه‌ای عزیز در عراق و لبنان – یمن- فلسطین و سوریه به درخت تنومند تبدیل نموده است. ملت سرافراز ایران اسلامی آرامش امروز را مدیون مردان میدان و جانفشانی رزمندگان محور مقاومت می‌داند.

بی شک تقارن ایام پر خاطره فتح خرمشهر با روز‌های سرنوشت ساز انتخابات ۱۴۰۰ نشانه‌ای برای یادآوری همبستگی و همیاری در دوران سخت و پر فشار تحریم‌ها و توطئه‌های سنگین دشمن است و این ملت با حضور پرشور پای صندوق‌های رأی، از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دستاورد‌های گران‌بهای آن که با خون هزاران شهید گلگون کفن به درخت تناوری مبدل شده است، صیانت خواهند کرد.

گردان سردار شهید نجات علی طالعی ضمن گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان همواره با آرمان ها و ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و فرامین مقام معظم رهبری پایبند بوده و به فضل الهی در انتخابات حضور همگانی داشته و ان شا الله با همه توان در برپایی انتخابات پر شکوه در راستای تشکیل دولت جوان و انقلابی، همچون گذشته در مسیر پیشرفت و ترقی و فتح خرمشهرهای پیش رو حرکت خواهد کرد.

گردان سردار شهید نجات علی طالعی

واحد فضای مجازی (سایبری) حوزه مقاومت شهید قدوسی(ره)