حمایت از نخبگان علمی, پژوهشگران,نویسندگان و هنرمندان در اولویت برنامه های شورای فرهنگ عمومی قرار می گیرد/هنرمندان بافقی آثاری با محتوای بومی در طراز ملی تولید کنند
حمایت از نخبگان علمی, پژوهشگران,نویسندگان و هنرمندان در اولویت برنامه های شورای فرهنگ عمومی قرار می گیرد/هنرمندان بافقی آثاری با محتوای بومی در طراز ملی تولید کنند
دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بافق با حضوررییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان یزد,امام جمعه, فرماندار و اعضای شورای فرهنگ عمومی با موضوع "بحث و تبادل نظر پیرامون تعیین شاخص های نخبگی" و" تعیین روزی به نام روز بافق" در سالن کنفرانس مدیریت آموزش و پرورش برگزار گردید.

به گزارش صبح بافق؛ دومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بافق با حضوررئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان یزد,امام جمعه, فرماندار و اعضای شورای فرهنگ عمومی با موضوع “بحث و تبادل نظر پیرامون تعیین شاخص های نخبگی” و” تعیین روزی به نام روز بافق” در سالن کنفرانس مدیریت آموزش و پرورش برگزار گردید.
حجه الاسلام و المسلمین رضا سعادت فر رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بافق با اشاره به اهمیت انتخابات ابراز داشت: مهمترین دغدغه کشور درسال ۱۴۰۰ مساله انتخابات و حضور حداکثری مردم در آن می باشد.
وی درادامه افزود: یکی از افتخارات نظام اسلامی همواره حضور حداکثری مردم در صحنه انتخابات بوده که نشان دهنده پایبندی مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی است و بدون شک مردم همانند گذشته در این انتخابات شرکت و نقشه های دشمنان قسم خورده انقلاب که سعی در دلسرد کردن مردم از نظام را دارند نقش بر آب می کنند.
سعادت فرضمن اشاره به حمایت از هنرمندان تصریح کرد: هنرمندان قشر تاثیرگذار در حوزه فرهنگ محسوب می شوند و بسیج هنرمندان به عنوان یکی از فعالان عرصه هنر نیاز به حمایت جدی دارد و حمایت از نخبگان علمی, پژوهشگران , نویسندگان وهنرمندان در اولویت شورای فرهنگ عمومی قرار می گیرد.
رئیس شورای فرهنگ عمومی بافق تصریح کرد: هنرمندان شهرستان تلاش کنند آثاری با محتوای بومی در طراز ملی تولید و آثار برتر در حوزه تئاتر, فیلم و موسیقی مورد حمایت مالی از طریق شورای فرهنگ عمومی قرار می گیرند.
سعادت فر در پایان نخبگان را مهم ترین عامل توسعه معرفی و خاطرنشان کرد: نخبگان سرمایه های انسانی یک جامعه هستند و تربیت نیروی انسانی کارآمد و متخصص باید جزء اولویت ها باشد و باید برنامه هایی جهت تشویق و تجلیل از نخبگان در شهرستان برگزار تا باعث ایجاد انگیزه در بین جوانان گردد و سطوح نخبگی در چهار سطح بین المللی ,ملی, استانی و شهرستانی تعیین شود و متناسب با فعالیت های انجام شده و رتبه های کسب شده از آنها تقدیر به عمل آید .

انتهای پیام/