حمایت بسیجیان مدافع حرم بافق از قاطعیت شورای نگهبان در بررسی صلاحیت کاندیدای ریاست جمهوری
حمایت بسیجیان مدافع حرم بافق از قاطعیت شورای نگهبان در بررسی صلاحیت کاندیدای ریاست جمهوری

صبح بافق؛ همگی مدافع حرم یعنی مدافع دین باشیم. امام خامنه ای (مدظله العالی) فرمودند شورای نگهبان یک صافی است برای آن که نگذارد ناخالصی وارد ارکان نظام بشود و حمایت از تصمیمات آن وظیفه تمام آحاد ملت است. مدافعان ارزشهای اسلامی یعنی مدافعان حرم در روند تشخیص احراز صلاحیت انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ […]

صبح بافق؛

همگی مدافع حرم یعنی مدافع دین باشیم.

امام خامنه ای (مدظله العالی) فرمودند شورای نگهبان یک صافی است برای آن که نگذارد ناخالصی وارد ارکان نظام بشود و حمایت از تصمیمات آن وظیفه تمام آحاد ملت است.

مدافعان ارزشهای اسلامی یعنی مدافعان حرم
در روند تشخیص احراز صلاحیت انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ شاهد آن هستیم که پس از اعلام نتایج ، برخی افراد و جریان ها اقدام به بروز بداخلاقی سیاسی نموده و در طول چهل سال گذشته مواضع ناصوابی را اتخاذ نموده اند. افرادی که هم خودشان و هم آحاد مردم از عملکردشان  آگاهند. هیاهوهای رسانه‌ای دشمنان خارجی و برخی از منتقدان همیشگی شورای نگهبان در داخل که فرصت را برای تخریب نهاد ضامن سلامت انتخابات فراهم دیده اند و با شعار نظارت استصوابی و پایان بخشیدن به مهندسی انتخابات،ردصلاحیت غیرقانونی و غیره قصد دارند تا به زعم خود خدشه‌ای در برگزاری پرشور انتخابات وارد نمایند.
دفاع از حقوق و جلوگیری از تجاوز به حقوق مردم شعار نمی خواهد در عمل باید نشان داد. و یاری خداوند شامل حال مدافعان حقوق مردم خواهد شد نه کسانیکه در طول دوره انقلاب همیشه دارای مواضع ناصواب بوده اند. به کوری چشم تمام دشمنان جمهوری اسلامی ایران با اقتدار به سوی هدف خود در حرکت است و تنها حکومتی است که اصل نظام  و عقیده خود را به رفراندوم گذاشته و پایبند به آن بوده و هست و از رهبریِ فرزانه که تمام جهان به قدرت،درایت و پاکدستی ایشان اذعان دارد بهره می برد و ان شاءالله بزودی و با قدرت پرچم توسط رهبری عزیز امام خامنه ای مدظله العالی به صاحب اصلیش امام زمان عجل الله تحویل داده خواهد شد.
حال بدانید شورای نگهبان به عنوان یکی از ستون‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی مأموریت پاسداری از قانون اساسی و همچنین حراست از شرع را برعهده دارد لذا بدین وسیله ما بسیجیان مدافع حرم شهرستان بافق حمایت قاطع خود را از اقدام قانونی شورای نگهبان در احرازصلاحیت نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری اعلام می‌داریم.
در پایان همه جریانات ، دست‌اندرکاران امر انتخابات و مسئولین را به عمل به قانون و پرهیز از حاشیه‌سازی توصیه می‌کنیم.
به گفته سرداردلها شهیدحاج قاسم سلیمانی: “امروز قرارگاه حسین بن علی علیه السلام ایران است…. ”

پس برای ایران قوی ، این قرارگاه حسین بن علی علیه السلام ، همه مردم ایران در انتخابات شرکت می کنیم.

بسیجیان مدافع حرم شهرستان بافق