پیشرفت۷۰ درصدی بیمارستان۹۶تخته خوابی بافق/۵۰ میلیارد تومان اعتبار جهت تکمیل این پروژه
پیشرفت۷۰ درصدی بیمارستان۹۶تخته خوابی بافق/۵۰ میلیارد تومان اعتبار جهت تکمیل این پروژه
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت: بیماران بیمارستان ولی عصر(عج) بافق از خدمات این بیمارستان ناراضی بودند که به سرعت مشکل حل می‌شود.

به گزارش صبح بافق؛ دکتر نوری شادکام معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد در حاشیه بازدید از بیمارستان ولی عصر (عج) بافق، گفت: در این بیمارستان ۱۵ نفر بیمار کرونایی بستری هستند که از خدمات پزشکی راضی هستند، اما از خدمات بیمارستان گلایه دارند.

وی در ادامه افزود: مسائل و مشکلاتی مطرح شد که به سرعت پیگیری و برای ارتقا وضعیت بیمارستان، شرایط موجود اصلاح می‌شود.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان یزد به پروژه بیمارستان ۹۶ تخت خوابی این شهرستان اشاره  و بیان داشت:  این پروژه ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که برای تکمیل حدود ۵۰ میلیارد تومان اعتبار می‌خواهد و کار با سرعت مطلوبی در حال انجام است.

نوری شادکام همچنین با اشاره به موج جدید کرونا در استان تصریح کرد: این موج یکی از سنگین‌ترین و وسیع‌ترین موج‌ها در استان است به طوری که امروز ۷۶۹ نفر بیمار با درگیری متوسط و ۱۲۲ بیمار با درگیری شدید در بیمارستان ها بستری هستند.

وی اظهار داشت: حدود هزار و ۵۰۰ بیمار هر روز تزریق داروی کرونا را  دارند که این اقدام  عظیمی در استان است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد با بیان اینکه تاکنون سه درصد جمعیت استان دو دوز واکسن را دریافت کرده اند افزود: واکسیناسیون در استان در حال انجام است، اما سرعت کار خوب نیست.

وی در پایان بر ضرورت همکاری همگان برای رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی تاکید کرد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران