اقدام خداپسندانه نیکوکار بافقی برای سالمندان
اقدام خداپسندانه نیکوکار بافقی برای سالمندان
نیکوکار بافقی در اقدامی خداپسندانه متعهد شد ماهیانه ۱۰ میلیون تومان برای کمک به سالمندان تحت حمایت کمیته امداد در قالب طرح "منزلت" کمک کند.

به گزارش صبح بافق؛ رئیس کمیته امداد شهرستان بافق با اشاره به اینکه ۱۲ سالمند بیمار نیازمند نگهداری تحت حمایت هستند، افزود: سالمندان بیمار تحت حمایت نیاز مبرم به پوشینه، لوازم بهداشتی و همچنین کمک هزینه‌های درمانی دارند، مردم خیراندیش می‌توانند با مشارکت در طرح “منزلت” ماهیانه حداقل ۵۰ هزار تومان به سالمندان ناتوان و نیازمند به‌عنوان پدر و مادر معنوی خود کمک کنند.

ابوالقاسم طلائی گفت: نیکوکار بافقی دیگری نیز ماهیانه ۱۰ میلیون تومان برای تهیه پوشینه سالمندان نیازمند به نگهداری به این نهاد کمک می‌کند.

وی افزود: این نهاد برای حامی یابی برای سالمندان نیازمند همانند طرح اکرام و محسنین برای حمایت مستمر از سالمندان نیازمند اقدام به طراحی شناسنامه ویژه برای آنان کرده است، در این شناسنامه مشخصات فرد سالمند، خدمات موردنیاز، نحوه کمک به آنان لحاظ شده است و نیکوکاران می‌توانند با انتخاب سالمند موردنظر در این طرح خداپسندانه شرکت کنند.

هم‌اکنون ۶۰۰ خانوار نیازمند با جمعیت ۱۴۰۰ نفر تحت حمایت کمیته امداد بافق قرار دارند و از خدمات مختلف این نهاد استفاده می‌کنند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری صداوسیما