توزیع ۲۵ سری جهیزیه به زوج های بافقی همزمان با دهه ولایت و امامت
توزیع ۲۵ سری جهیزیه به زوج های بافقی همزمان با دهه ولایت و امامت
مدیر عامل مجمع خیرین میعاد بافق از توزیع 25 سری جهیزیه به زوج های بافقی در دهه ولایت و امامت خبر داد.

به گزارش صبح بافق؛ مدیر عامل مجمع خیرین میعاد بافق از توزیع ۲۵ سری جهیزیه به زوج های بافقی در دهه ولایت و امامت خبر داد.
حسن امیرزاده با اشاره به ترویج ازدواج آسان و کم کردن هزینه های زندگی زوج های کم برخوردار گفت : دومین پویش جهیزیه آسمانی با هدف جهیزیه زوج های کم برخوردار در بافق برگزار و با کمک مدیران و مدد کاران موسسات خیریه شهرستان ۲۵ زوج شناسایی که طبق درخواست آنها اقلام ضروری زندگی به آنها تعلق می گیرد.
وی با تاکید بر معرفت و نوع دوستی خیرین بافقی و آثار و برکات ازدواج در جامعه و نقش مهم آن برای جوانان گفت : اقلام تهیه شده توسط مجمع خیرین شامل لوازم ضروری مانند یخچال ،اجاق گاز ، ماشین لباسشویی ، جارو برقی ،پنکه ، اتو ، فرش ، پتو، سرویس قابلمه ،سرویس چینی ، سرویس قاشق چنگال ، سرویس پلاستیک ، کتری و قوری، رختخواب است.
مدیر عامل مجمع خیرین میعاد اظهار داشت: به این زوج های جوان مبلغ ۱۰ میلیون تومان وام قرض الحسنه نیز تعلق می گیرد.
وی افزود: این مجمع ۴ سال است که در حوزه های مختلف مانند ازدواج،معیشت ، درمان ، وام قرض الحسنه ، آموزش ، فرهنگی و اشتغال فعالیت میکند و خیرین محترم می توانند کمک های نقدی و غیر نقدی و نذورات خود را در اختیار این مجموعه قرار دهند تا در هر حوزه ای که مد نظرشان می باشد به انجام برسد.
گفتنی است که بسته فرهنگی شامل کتاب، سجاده و …
در اختیار این زوج ها قرار میگرد.

انتهای پیام/

 

  • منبع خبر : روابط عمومی مجمع خیرین میعاد