لزوم بازنگری و ساماندهی فضاهای بهداشتی و درمانی
لزوم بازنگری و ساماندهی فضاهای بهداشتی و درمانی
شهردار بافق: همه باید در جهت حفظ سلامتی مردم تلاش کنیم و بازنگری و ساماندهی فضاهای بهداشتی و درمانی شهر یکی از این زیرساختهای مهم در این زمینه است.

به گزارش صبح بافق؛ به مناسبت روز پزشک، شهردار و اعضای شورای شهر بافق با پزشکان بیمارستان ولی عصر (عج) بافق دیدار و از زحمات آن ها تقدیر و تشکر کردند.

در این دیدار شهردار بافق ضمن تبریک روز پزشک گفت: ایثارگری کادر درمان خصوصا در ایام همه گیری بیماری کرونا مثال زدنی است و همه ما باید این همه بزرگواری را ارج نهیم.

علی اصغر رنجبر رییس شورای شهر بافق کار پزشکان را ارزشمند خواند و گفت: در این شرایط کرونا همت والایی دارید و در این شرایطی که همه از کرونا فراری هستند شما با از خودگذشتگی از جان خود ، به مردم جهاد و خدمت می کنید

زهرا زارعی عضو شورای شهر هم بیان داشت: کمک به خلق خدا هم ردیف نماز قرار گرفته است و از طرفی ارتباط با خدا و دستگیری از خلق خدا دو بال معنوی برای صعود نامیده شده است که کار پزشکان و کادر درمان مصداق بارز کمک به خلق خداست.

در ادامه رییس بیمارستان بافق با تقدیر و تشکر از شهرداری و شورای اسلامی شهر تصریح کرد: همواره تلاش می کنیم تا حداکثر خدمت را به مردم خصوصا بیماران ارائه کنیم. البته بسیاری از زمینه ها نمی توانیم به تنهایی کاری انجام دهیم و مشکلات با همت جمعی شورا، نماینده و سایر مسوولین حل می شود.

عباسعلی معظمی افزود: کمبودها و کاستی ها همیشه هست اما آنچه در این مدت از کادر درمان دیدم یادآور مجاهدت های دوران دفاع مقدس هست و کادر درمان چون عضوی از خانواده خود به بیماران رسیدگی کردند.