فتنه واکسن !
فتنه واکسن !
با توجه به رخدادهایی که در جهان در حال وقوع است و رجوع به احادیث روایات به خوبی درک خواهیم کرد که در مرحله فتنه های اخرالزمانی قبل از ظهور و سنجش مؤمنان در این دوران هستیم.

صبح بافق؛

 

فتنه واکسن !

با توجه به رخدادهایی که در جهان در حال وقوع است و رجوع به احادیث روایات به خوبی درک خواهیم کرد که در مرحله فتنه های اخرالزمانی قبل از ظهور و سنجش مؤمنان در این دوران هستیم.

طبق حدیثی از امام علی (ع) فتنه های اخرالزمان برای غربال و امتحان مؤمنان خواهد بود.ان چنان این فتنه ها پیچیده و سر در گم خواهند شد که تشخیص حق از باطل را سخت تر خواهد کرد.

امام علی ع می فرمایند:

مثل من در میان شما مثل چراغ فروزان در تاریکى است، تا آن که در آن تاریکى در آید از آن چراغ روشنى جوید. اى مردم سخنم را بشنوید و حفظ کنید، و گوش دلتان را آماده کنید تا بفهمید؛ إِنَّمَا مَثَلِی بَیْنَکُمْ کَمَثَلِ السِّرَاجِ فِی الظُّلْمَهِ یَسْتَضِی‏ءُ بِهِ مَنْ وَلَجَهَا فَاسْمَعُوا أَیُّهَا النَّاسُ وَ عُوا وَ أَحْضِرُوا آذَانَ قُلُوبِکُمْ تَفْهَمُوا.

امیرالمؤمنین(ع) در انتهای سخنان خویش تقوا و عدم دوری از امام عصر و اتصال به منبع نورانی اهل‌بیت وحی(ع) را راهکار عبور از فتنه‌های سخت معرفی فرمودند.

طبق این حدیث راهکار عبور از فتنه ها عدم دوری از ولی فقیه زمان و رهبر جامعه اسلامی ذکر شده است.

اکنون هم خداوند با ویروس کرونا که در حال قربانی گرفتن می باشد مؤمنان را مورد سنجش قرار داده و آزمون تبعیت از ولی فقیه در محله اجرا گذاشته اند.

طبق بیان بزرگان وظیفه مردم تبعیت تنها از ولی فقیه زمان و رهبر جامعه اسلامی شرط رهایی از فتنه ها خواهد بود که موجب سعادت خواهد شد.

در مورد فتنه واکسن هم مقام عظمای ولایت خود از واکسن ایرانی برکت استفاده نموده و به مسئولین سفارش نمودند که مدارک مربوط به ساخت این واکسن منتشر شود اما ….!

حال که مردم در مورد واکسن زدن دچار سر در گمی هستند و در تزریق آن دچار شک و تردید شده اند،

با جستجو در فضای اینترنت می توان به معایب استفاده از واکسن بیگانه آشنا شد و منظور و مقصود موسسین این واکسن‌ها همچون بیل گیتس از انتشار آن و آزمایش بر روی مردم آگاه شد.

طبق گفته بیل گیتس جمعیت جهان می بایست کاهش یابد و با واکسن‌های موسسه خود  و تست آن بر مردم دنیا قصد کم کردن جمعیت ساکن در دنیا را دارند.

در پایان متذکر می شوم که بیان بزرگان دین هر کس از ولی فقیه زمان تبعیت کند پیروز و سر بلند خواهد بود.

محمود حاجی محمدی