مجوز جذب و استخدام نیرو بصورت رسمی از سوی وزارت کار و صندوق بازنشستگی نداریم
مجوز جذب و استخدام نیرو بصورت رسمی از سوی وزارت کار و صندوق بازنشستگی نداریم
مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران _بافق با بیان اینکه تا این لحظه هیچ مجوزی برای استخدام رسمی نیرو در شرکت نداریم گفت: در صورتی که ردیف استخدامی از سوی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و صندوق بازنشستگی به شرکت سنگ آهن اختصاص داده شود بدون شک اولویت در استخدام و جذب نیرو بصورت رسمی با ایثارگران و فرزندان ایشان و طبق قوانین و مقررات خواهد بود.

به گزارش صبح بافق؛ رضا فلاح مبارکه مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی در گفتگویی پیرامون درخواست های مکرر نیروهای شاهد و ایثارگر و فرزندان ایشان در مجموعه های پیمانکاری و قرارداد معین شرکت برای جذب و استخدام رسمی ،بیان کرد:  قوانین و مقررات بالادستی و کشوری که به ما ابلاغ می شود لازم الاجرا است اما در بحث استخدام و جذب نیرو بصورت رسمی، هیئت دولت ردیف استخدامی برای وزارت خانه های مختلف اعلام می کند و آنان نیز برای زیر مجموعه های خود ردیف استخدامی تعیین می کنند.

وی با بیان اینکه تا این لحظه مجوزی برای استخدام رسمی نیروها داده نشده است، ادامه داد: در صورتی که ردیف استخدامی از سوی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و صندوق بازنشستگی به شرکت سنگ آهن اختصاص داده شود بدون شک اولویت در استخدام و جذب نیرو بصورت رسمی با ایثارگران و فرزندان ایشان و طبق قوانین و مقررات خواهد بود.

فلاح مبارکه با اشاره به مجوزی که برای تبدیل وضعیت نیروهای قرارداد معین شرکت سنگ آهن دریافت شده است اظهار کرد: در این زمینه اولویت را برای ایثارگران قرار دادیم و تا این لحظه تمام افراد بالای ۵ سال سابقه کار که بالغ بر ۳۰۰ نفر بودند تبدیل وضع شده اند.

وی تصریح کرد: چنانچه مجوزی برای جذب نیروی رسمی و استخدامی ابلاغ شود بدون شک اولویت با ایثارگران خواهد بود.

مدیرعامل شرکت سنگ آهن خاطرنشان ساخت تنها نامه ابلاغ شده از سوی هیئت دولت در این زمینه مربوط به دستگاه های اجرایی است که هیئت دولت باید پیرو این نامه ردیف استخدام را نیز اعلام کند.

انتهای پیام/