بیانیه حمایت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب بافق از شورای مشورتی انتخاب استاندار در یزد
بیانیه حمایت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب بافق از شورای مشورتی انتخاب استاندار در یزد
با توجه به تشکیل شورای مشورتی سیاسی استان یزد در خصوص پیشنهاد گزینه های استانداری به رئیس جمهور محترم شورای ائتلاف نیروهای انقلاب بافق طی بیانیه ای حمایت خود را اعلام نمود.

به گزارش صبح بافق؛با توجه به تشکیل شورای مشورتی سیاسی استان یزد در خصوص پیشنهاد گزینه های استانداری به رئیس جمهور محترم شورای ائتلاف نیروهای انقلاب بافق طی بیانیه ای حمایت خود را اعلام نمود.

بسمه تعالی

امام علی(علیه السلام) در عهدنامه مالک اشتر، می فرماید: “کارگزاران دولتی را از میان مردمی انتخاب کن که… اخلاق آنان گرامی تر، و آبرویشان محفوظ تر، و طمع ورزی شان کمتر است”

و امروز که دولت قوی مردمی کار خود را آغاز نموده است و مردم استان یزد منتظر آن هستند تا آیت الله رئیسی استانداری را برای مدیریت استان انتخاب کند که علاوه بر دارا بودن تمامی شرایط نامه مولای متقیان امام علی ع به مالک اشتر، برآمده از نظر جمعی طیف های مختلف انقلابی و نخبگان و گروههای مردمی باشد و لزوما نظر افرادی نباشد که کار آنها قانونگذاری و نظارت بر اجرای آن باشد.

گزینش افراد بر اساس مشورت و به صورت شورایی، امکان گزینش افراد فرصت طلب و نفوذی را منتفی می کند و لذا تشکیل شورای مشورتی سیاسی گامی بزرگ در راستای کمک به انتخاب خوب جهت استانداری استان یزد به دولت مردمی رئیسی خواهد بود.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شهرستان بافق از تشکیل و اقدامات شورای مشورتی سیاسی استان یزد حمایت کرده و امیدوار است با تمام توان و با مشورت و خرد جمعی بهترین گزینه برای استانداری یزد را انتخاب نماید و جایی برای فرصت طلبان و معامله گران سیاسی و اقتصادی در دولت رئیسی باقی نگذارد.

از خداوند منان مسئلت داریم تا نیروهای انقلاب و گروههای مردم دلبسته به نظام را در این راه موفق و موید بدارد.