پیام تبریک مدیر مجتمع فلات مرکزی به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس
پیام تبریک مدیر مجتمع فلات مرکزی به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس
حمید رحیمی مدیر مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران طی پیامی هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.

به گزارش صبح بافق؛ حمید رحیمی مدیر مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران طی پیامی هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

فرا رسیدن ۳۱ شهریور ماه ، آغاز هفته دفاع مقدس را صمیمانه محضر یکایک شما بزرگواران به ویژه جانبازان ، ایثارگران ، آزاده ها و خانواده معظم شهدا تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

تردیدی نیست که ۸ سال دفاع مقدس مردم ایران در مقابل استکبار جهانی ، نقطه عطفی در تاریخ پر افتخار مهین عزیز و اسلامی مان است ، روزهایی که دشمنان قسم خورده اسلام و ایران ، عزم خود را برای تجاوز و تعدی به خاک پر گهر جزم کردند ، اما با رشادت ها و از خود گذشتگی فرزندان غیور ملت نتوانستند به اهداف شوم خود دست یابند.

روایت هشت سال دفاع مقدس ، حکایت از دوران طلایی و پر افتخار ملتی دارد که صبر عزت ، وحدت و همدلی را پیشه خود نمود و امنیت ، پیروزی و سربلندی را برای این سرزمین به ارمغان آورد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رشادت ها و دلاور مردی های تمامی شهیدان گرانقدر ، رزمندگان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس ، این ایام غرور آفرین را به محضر مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله امام خامنه ای و ملت شهید پرور ایران اسلامی به ویژه رزمندگان ، جانبازان ، آزادگان سرافراز ، خانواده معظم شهدا و همکاران گرانقدرم در مجتمع سنگ آهن فلات مرکزی تبریک عرض می نمایم