اگرهمراه با امام جمعه باشیم قطعا در پیش روی ماشهری آباد خواهد بود/قاطبه روحانیت تا زمانی که امام جمعه براساس منویات رهبری عمل کند پشتیبان شما خواهند بود
اگرهمراه با امام جمعه باشیم قطعا در پیش روی ماشهری آباد خواهد بود/قاطبه روحانیت تا زمانی که امام جمعه براساس منویات رهبری عمل کند پشتیبان شما خواهند بود
امام جمعه موقت بافق  گفت: امام جمعه ای داریم که در عرصه سیاسی، منطقه ای و فرا منطقه ای حرف هایی می زند که دادِ جریان مخالف نظام را درآورده است.

به گزارش صبح بافق؛ حجت الاسلام والمسلمین بلبلی نیا امام جمعه موقت بافق در خطبه دوم نماز جمعه این هفته در خصوص پرداخت عوارض دو درصد به شهرستان گفت: دو درصد عوارض اولا باید به مطالبه و گفتمان عمومی تبدیل شود و عمری است که دارند می برند و میخورند، کوچک و بزرگ باید همراه امام جمعه که هم تولی و هم تبری دارد باشید.

وی در ادامه افزود: امام جمعه ای داریم که در عرصه سیاسی، منطقه ای و فرا منطقه ای حرف هایی می زند که دادِ جریان مخالف نظام را درآورده است.

امام جمعه موقت بافق به حوزه تعاونی ها اشاره و بیان داشت: در حوزه تعاونی ها همه باید ورود کنیم. دو درصد عوارض باید مشخص بشود که کجا خرج می شود و کجا باید خرج شود؟

وی خطاب به مردم تصریح کرد: مردم عزیز همراه با امام جمعه باشید، قطعا در پیش روی شما شهری آباد خواهد بود. به امام جمعه عزیز و محبوب می گوییم که تنها نیستید و یک شهر و قاطبه روحانیت با شما هستند و تا زمانی که با توجه به بیانات رهبر انقلاب گام بر میدارید، همه پشتیبان شما هستیم.

بلبلی نیا اظهار داشت: زنده باد شهر بافق که در عرصه انتخابات خوش درخشید و رای بسیار خوبی به ایت الله رئیسی داد.
یکی از کارهای وی توقف اجرای سند ۲۰۳۰ بود که دولت قبل بسیار روی آن مانور می داد.
امام جمعه موقت بافق ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: قبل از انقلاب، یک گروهک به نام آل سعود حرم ۴ ائمه را تخریب کرد و کسی نتوانست در مقابل آن بایستد اما پس از انقلاب، تمام قدرت های جهان جمع که حرم دو فرزند امام را تخریب کنند اما یک گلوله به این حرم ها اصابت نکرد. تربیت چهره بی بدیل به نام سردار حاج قاسم سلیمانی یکی از این ثمرات است.

بلبلی نیا در پایان افزود: باز گشایی مدارس را داریم، این را بدانید که علم بدون اخلاق و معنویت ثمره چندانی ندارد.درکنار مدارس، به فکر حوزه علمیه بافق هم باشید.
انتهای پیام/