قدردانی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان بافق از مردم، محفل موکب داران و رسانه های شهرستان
قدردانی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان بافق از مردم، محفل موکب داران و رسانه های شهرستان
سیدمحمدحسین ضیایی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان بافق در پیامی از مردم، محفل موکب داران و رسانه های شهرستان بافق تقدیروتشکر کرد.

به گزارش صبح بافق؛ سیدمحمدحسین ضیایی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان بافق در پیامی از مردم، محفل موکب داران و رسانه های شهرستان بافق تقدیروتشکر کرد.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم  رب الحسین

دلتنگی وقتی با حسرت توامان شود زخمی می شود کاری، که دردش به عمق جان انسان می زند و این درد صدچندان می شود وقتی پای عشق حسین ابن علی(ع) در میان باشد. چند سالی است که عاشقان اباعبدالله با این درد روزگار می گذرانند و هرچه به اربعین نزدیکتر می شویم این درد فزونی می یابد.
امسال جمعی از موکب داران و هیئات شهرمان با همتی ستودنی کوشیدند تا التیامی هرچند اندک بر این درد مشترک باشند. جوانان انقلابی عزیز یک ماه شبانه روزی و جهادی کوشیدند تا بتوانند یاد خاطرات مسیر عاشقی را زنده کرده و کمی از دلتنگی عاشقان بکاهند. مردم دارالشجاعه بافق نیز که همیشه ارادت خود را به سیدالشهداء به نمایش گذاشته اند بار دیگر جلوه هایی بی نظیر از این عشق را به رخ کشیدند.
جا دارد تا به عنوان خادمی کوچک، از مجمع موکب داران شهرستان و هیئات محترم به سبب این حرکت جهادی و عاشقانه، مردم عزیز و ولایتمدار شهرمان به خاطر حضور گسترده در این مراسم که طی ۳ روز برگزار شد و همچنین رسانه های محترم به سبب پوشش رسانه ای گسترده این مراسم تشکر نمایم.
سید محمد حسین ضیایی
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان بافق