تقدیر وزیر جهاد کشاورزی از مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی
تقدیر وزیر جهاد کشاورزی از مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی
محمد رضا آخوندی مدیرکل منابع طبیعی استان یزد به همراه کریمی رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان بافق با مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی دیدار و لوح تقدیر وزیر جهاد کشاورزی را به جهت مشارکت در طرح اجرای کنترل کانون بحران فرسایش بادی گودگوار بافق و اجرای طرح های منابع طبیعی تقدیم وی کرد.

به گزارش صبح بافق؛ محمد رضا آخوندی مدیرکل منابع طبیعی استان یزد به همراه کریمی رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان بافق صبح امروز با مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی دیدار و لوح تقدیر وزیر جهاد کشاورزی را به جهت مشارکت در طرح اجرای کنترل کانون بحران فرسایش بادی گودگوار بافق و اجرای طرح های منابع طبیعی تقدیم وی کردند.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان یزد در ابتدای این دیدار ضمن تشکر از مساعدت ها و تلاش های مدیر عامل شرکت سنگ آهن در بحث اجرای طرح کنترل کانون بحران فرسایش بادی گودگوار بافق ،ایجاد بند خاکی دشت حسن آباد و دیگر فعالیت ها طی ۲ سال گذشته  بیان کرد: در کل کشور ۶ مورد تقدیر انجام گرفت که ۳ مورد مربوط به استان یزد است که برای سازمان و وزارت جهاد کشاورزی حائز اهمیت بود که استان یزد با چنین ظرفیتی نسبت به دیگر استان ها که ظرفیت هایی بیشتری داشتند توانست موفق عمل کند.

وی اظهار کرد: درایت و مدیریت بخش خصوصی در کنار منابع طبیعی نشان داد می توان اقدامات خوبی در راستای حفظ منابع  طبیعی داشت.
سپس مدیرعامل شرکت سنگ آهن ضمن خوش آمدگویی به مسئولان حاضر، با بیان اینکه عملکرد خوب اداره منابع طبیعی و نگاه مثبت اداره کل منابع طبیعی استان به این مجموعه سبب اقدامات خوبی شد،افزود: درخت کاری در منطقه گودگوار،ایجاد بندها خاکی حسن آباد و… سبب  شد بیش از آنچه انتظار داشتیم در عرصه منابع طبیعی فعالیت شود.

وی با بیان اینکه کویر و منطقه ای که در آن زندگی می کنیم بیش از این تحمل ناسازگاری های انسانی را ندارد و با همکاری بین دو مجموعه می توانیم فردایی بهتر را برای منطقه کویری رقم بزنیم ،عنوان کرد:  نمونه بارز آن انعقاد تفاهم نامه بین شرکت سنگ آهن و منابع طبیعی برای افزایش همکاری ها بود که در دل آن بندخاکی حسن آباد ایجاد شد و موضوعات دیگر که در حال اجرا است.

فلاح مبارکه با اعلام آمادگی برای افزایش همکاری ها در سال جاری و آینده، از مدیر کل منابع طبیعی خواهان مساعدت و پیگیری در بحث تعاونی مسکن و صدور سند شد.

وی امیدوار شد با همکاری منابع طبیعی محیطی قابل سکونت و بهتر از گذشته برای مردم منطقه فراهم شود.

انتهای پیام/