آقازاده پروری و عزیز پروری در یزد دیگر جایی ندارد
آقازاده پروری و عزیز پروری در یزد دیگر جایی ندارد
استاندار جدید گفت: دولت سیزدهم در یزد اشتباهات خود را می پذیرد و در عین حال با زمینه های فساد مبارزه و در این مسیر با هیچ فرد و گروه و حزبی تعارف نداریم.

به گزارش صبح بافق؛ استاندار جدید در مراسم تودیع و معارفه استاندار یزد که با حضور مسئولین استانی و کشوری در سالن شهید منتظر قائم استانداری برگزار شد اظهار داشت: از تلاشهای استاندار پیشین دکتر طالبی تقدیر وقدردانی کرده و نیت و هدف خود را در همین ابتدا ، خدمت به مردم گذاشته وبا تمام توان در این زمینه تلاش خواهیم کرد.

وی به گذشت سریع زمان اشاره و خاطرنشان کرد: این ثانیه ها ، هرلحظه اش متعلق به مردم است  و کوتاهی در آن گناهی نابخشودنی است وهمین ابتدای مراسم را با روز آخر خودو  لحظه پاشخگویی به مردم یکی دانسته و در این مسیر کوتاهی نخواهیم کرد.

مهران فاطمی دولت سیزدهم را در یزد دولتی مردمی برشمرده و ابراز داشت: بی تکلف و در بین مردم خواهد بودو بیش از انکه حرف بزند از مردم خواهد اموخت و شنید وبه کار خواهد بست وهر کاری که دولت در استان یزد براساس سند بالادستی و نتیجه همفکری نخبگان و راهکارهای فرهیختگان باشد در جهت حل مشکلات مردم به کار خواهیم بست.

وی  گفت: دولت مردمی در یزد با مردم حرف خواهد زد ومشکلات را با مردم در میان خواهد گذاشت و از مردم برای حل مشکلات کمک خواهد گرفت و مردم نیز در فکر ونظر وعمل همیاران دولت خواهند بود.

استاندار جدید با بیان اینکه دولت مردمی در یزد اشتباهات احتمالی خود را خواهد پذیرفت واز مردم عذرخواهی ودر جبران آن تلاش خواهد کرد اظهار داشت:  به مردم گزارش سالیانه خواهدیم داد و مردم به دولت خود وبرخواسته از خود دلگرم خواهد بود و تنش و درگیری در استان جای خود را به وحدت وتفاهم خواهد داد.

وی اساس حکومت را براساس عدل ذکر و ابراز داشت: هر تصمیمی و هرعملی از جانب دولت دارای پیوست عدالت خواهد بود و  تصمیم وعمل دولت در یزد برای طبقه کمتر برخوردار واحقاق حق انها خواهد بود و هیچ تصمیم  واقدامی باعث پایمال شدن حق مردم نخواهد شد و تصمیمات باعث کم شدن فاصله کمتر برخوردار با برخوردارخواهد شد.

وی ادامه داد: دولت سیزدهم با تمام توان  با فساد مبارزه خواهد کرد ودر این مسیر هیچ تعارفی با شخص و گروهی نخواهد داشت  ودولت در یزد با رانت و سواستفاده از جایگاه وبرخورداری های بیجا واقازاده پروری و هزینه های نجومی  شدیدا مخالفت و نظارت وبرخورد قاطع خواهد کرد.

مهران فاطمی با بیان اینکه دولت در استان زمینه های فساد را از بین خواهد برد ادامه داد: هرگز منافع شخص و گروهی بر منافع عمومی ترجیح نخواهد داشت و با انسجام و همبستگی و  اتحاد واشراف،به وظایف خود عمل خواهیم کرد.

وی ادامه داد:مردم هرگز وادادگی و رها شدگی کارها را در این دولت احساس نخواهند کرد و دولت سیزدهم در یزد قانون گرا ودارای شفافیت وانضباط مالی وجدیت کاری خواهد بود.

فاطمی با بیان اینکه احساس انسداد در به کار گیری مدیران در دولت سیزدهم در یزد از بین برداشته خواهد گفت: سامان هایی طراحی و از توان جوانانی که خارج از دایره مدیران هستند استفاده خواهد شد.

استاندار جدید در پایان گفت: توجه به حل مشکلات معیشتی مردم، تلاش برای اشتغال‌زایی، حفظ و مرمت آثار تاریخی و میراثی و توسعه جدی گردشگری با رعایت پیوست فرهنگی، رفع مشکل ازدواج و توجه به مسائل زیست محیطی، فرهنگ و هنر و آموزش و پرورش از رویکردهای دولت جدید در یزد است

انتهای پیام/