امنیت غذایی از مقوله های بسیار مهم زندگی جوامع بشری و دامپزشکان در این راستا نقشی بی بدیل و مسئولیتی خطیر بر عهده دارند
امنیت غذایی از مقوله های بسیار مهم زندگی جوامع بشری و دامپزشکان در این راستا نقشی بی بدیل و مسئولیتی خطیر بر عهده دارند
امام جمعه بافق گفت: امنیت غذایی از مقوله های بسیار مهم زندگی جوامع بشری است و دامپزشکان در این راستا نقشی بی بدیل و مسئولیتی خطیر بر عهده دارند.

به گزارش صبح بافق؛ حجت الاسلام و المسلمین سعادت فر امام جمعه شهرستان بافق به همراه علی اصغر رنجبر رئیس شورای شهر بافق بمناسبت گرامیداشت هفته دامپزشکی با رئیس شبکه دامپزشکی دیدار و گفتگو نمودند.

حجت الاسلام والمسلمین سعادت فر امام جمعه شهرستان بافق در ابتدای این دیدار ضمن تبریک هفته دامپزشکی گفت:  بی تردید سلامت و امنیت غذایی از مقوله های بسیار مهم زندگی جوامع بشری است و دامپزشکان با پشتوانه دانش خود علاوه بر تلاش موثر در کنترل بیماری های مشترک، در این راستا نقشی بی بدیل و مسئولیتی خطیر بر عهده دارند و تضمین کننده سلامت و امنیت غذایی هستند.

وی در ادامه ضمن اشاره به ظرفیت بالای شهرستان در مبحث تکثیر و پرورش تیلاپیا، لزوم توجه بیشتر به مبحث فراوری آن را عنوان کرد.

علی اصغر رنجبر رئیس شورای اسلامی شهرستان نیز در ادامه ضمن تبریک فرا رسیدن هفته و روز ملی دامپزشکی، از اقدامات صورت گرفته تشکر کرد و آرزوی توفیق برای پرسنل دامپزشکی، از درگاه حضرت حق نمود.

در پایان فرزانه سالاری رئیس شبکه دامپزشکی، ضمن ارائه گزارش عملکردی از اقدامات شبکه دامپزشکی، از حضور مسئولین شهرستان در مجموعه دامپزشکی تقدیر و تشکر نمود.

گفتنی است همچنین امام جمعه شهرستان بهمراه رئیس شورای شهر ضمن دیدار با پرسنل شبکه دامپزشکی، از تلاش و زحمات پرسنل این مجموعه تشکر نمودند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان بافق