برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در اولین روز از هفته ناجا در بافق +تصاویر
برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در اولین روز از هفته ناجا در بافق +تصاویر
سرهنگ "شهرام طولابی نژاد" در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی گفت: هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است تا مجاهدت ها و اقدامات جان بر کفان نیروی انتظامی و عملکرد پلیس را یادآوری کنیم.

به گزارش صبح بافق؛  سرهنگ “شهرام طولابی نژاد” در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی گفت: هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است تا مجاهدت ها و اقدامات جان بر کفان نیروی انتظامی و عملکرد پلیس را یادآوری کنیم.

وی افزود: امروزه نیروی انتظامی به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی در چارچوب بیانیه گام دوم انقلاب در تراز انقلاب اسلامی است و در همه حال در حال انجام وظیفه و ماموریت است.

سرهنگ طولابی ادامه داد: امروزه پلیس ما، خود را خادم مردم و مردم را ولی نعمت خود دانسته و بر این باور است که داشتن پلیس مقتدر و خدمتگزار سزاوار مردمی است که همواره در تمامی عرصه‌ها و در راستای حفظ تمامیت ارضی کشور جانانه و جان برکف حضور داشته اند.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری گفت: ” امروز حافظان امنیت و آرامش مردم مجاهدان فی سبیل‌الله هستند” و این موضوع باعث افتخار نیروی انتظامی است.

فرمانده انتظامی بافق در پایان با یاد و خاطره سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی با اشاره به وصیت نامه وی مبنی بر اینکه “امروز قرارگاه حسین بن علی ایران است و بدانید جمهوری اسلامی حرم است و این حرم اگر‌ مانده دیگر حرم ها می مانند گفت: ما خوشحالیم که پاسدار این حرم هستیم و امیدواریم که خداوند لباس شهادت را بر تن ما بپوشاند.

انتهای پیام/

 

  • منبع خبر : پایگاه خبری پلیس