استاندار یزد فرمانداری بومی و مسلط به امور شهرستان انتخاب کند/نماز جمعه قطب فرهنگی هر شهر است
استاندار یزد فرمانداری بومی و مسلط به امور شهرستان انتخاب کند/نماز جمعه قطب فرهنگی هر شهر است
هاشمی به موضوع کرونا اشاره واظهار داشت: در دو سالی که این ویروس همه گیر شده شهرستان بافق در بحث  رعایت پروتکل ها و شیوه نامه های بهداشتی در استان رتبه برتر را داشت اما متاسفانه در بحث واکسیناسیون کوتاهی انجام شده که خواسته همه این است که این کار را انجام دهیم که هم حق الناس و حق النفس است و این واکسیناسیون انجام گیرد و گوش به حرف بعضی از کسانی حرف های ناروا می زنند توجه نکنید.

به گزارش صبح بافق؛ حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمود هاشمی امام جمعه موقت بافق در خطبه دوم نماز جمعه این هفته بافق ضمن تبریک ولادت پیامبر اسلام و امام جعفر صادق (ع) گفت: در سال اول هجری قمری پیامبر اسلام اولین مسجد را به عنوان اولین پایگاه مسلمانان بنا و همچنین برگزاری اولین نماز جمعه توسط پیامبر در تاریخ اسلام برگزار شد و برای مردم پیام و نتیجه هایی از جمله وحدت بین مسلمانان را در پی داشت و شبهات را برطرف کرد.

وی در ادامه افزود: پایگاه با عظمت نماز جمعه به عنوان قطب فرهنگی و کانون بصیرت و معرفت هر شهر است که این نعمت بزرگ را در شهرستان داریم. امام جمعه بصیر و فهیم و باتقوا و با علم وبا سواد داریم که با خطبه هایی که در هر جمعه ایراد می کند و اقدامات بسیار خوبی که در طول هفته و در مناسبت های مختلف با مسئولین و با مردم در مناطق مختلف دارند.

خطیب جمعه موقت بافق تصریح کرد: تمام دنیا امروز از قدرت پیدا کردن ایران می ترسند و می لرزند و می خواستند ما را خوار و ذلیل کنند اما امروز چه خفت و خاری برای آنها شکل گرفته که اینها به برکت خون شهدا و شهید حاج قاسم سلیمانی است که در این مسیر جان خود را فدا کردند تا این اقتدار و عزت برای ایران بماند.

هاشمی به موضوع کرونا اشاره واظهار داشت: در دو سالی که این ویروس همه گیر شده شهرستان بافق در بحث  رعایت پروتکل ها و شیوه نامه های بهداشتی در استان رتبه برتر را داشت اما متاسفانه در بحث واکسیناسیون کوتاهی انجام شده که خواسته همه این است که این کار را انجام دهیم که هم حق الناس و حق النفس است و این واکسیناسیون انجام گیرد و به صحبت بعضی از کسانی حرف های ناروا می زنند توجه نکنید.

وی ادامه داد: واکسیناسیون برای سلامتی ما مهم است و آمار نشان می‌دهد که واکسیناسیون نتیجه قابل قبولی داشته و آمار تلفات و مرگ و میر نه تنها در ایران بلکه در کل جهان کاهش یافته است. در زدن واکسن حاجت هیچ استخاره نیست.

خطیب جمعه موقت در پایان خاطرنشان کرد: از مسئولین به خصوص استاندار انقلابی استان تقاضا می کنیم برای شهرستان بافق تدبیر خوبی اندیشیده شود و هر چه زودتر در بحث انتخاب فرماندار خوب، کاردرست، مومن، انقلابی و همان ویژگی هایی که مقام معظم رهبری از جمله جوان، پای کار بودن و آشنای به امور بیان کردند را انتخاب کنند و دریک کلام می خواهیم یک فرماندار بومی و از همشهری خودمان باشیم. فرماندار شخصی باشد که مسلط به اوضاع و بازویی برای امام جمعه شهرستان باشد و در خط اسلام و انقلاب باشد.

تبریک هفته تربیت بدنی و توجه بیشتر مسئولین به این مقوله از جمله مواردی بود که امام جمعه موقت بافق در خطبه دوم نماز جمعه بافق به آن اشاره کرد.

انتهای پیام/