پیام تبریک اتاق اصناف بافق بمناسبت هفته وحدت و میلاد باسعادت حضرت محمد (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع)
پیام تبریک اتاق اصناف بافق بمناسبت هفته وحدت و میلاد باسعادت حضرت محمد (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع)
عباس حاج حسنی رئیس اتاق اصناف بافق در پیامی هفته وحدت و میلاد باسعادت حضرت محمد (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع)را تبریک گفت.

به گزارش صبح بافق؛ عباس حاج حسنی رئیس اتاق اصناف بافق در پیامی هفته وحدت و میلاد باسعادت حضرت محمد (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع)را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ماه ربیع الاول یادآور میلاد با سعادت آخرین رسول خدا و پیامبر صلح و دوستی است و هفته وحدت بی تردید نماد صلح و دوستی، پیام آور برادری ، اتحاد و یکپارچگی مسلمانان جهان با یکدیگر در سایه قرآن کریم و سنت و سیره رسول اکرم (ص) است.

میلاد حضرت رسول‌اکرم(ص) نقطه عطفی در رسالت انبیاء و آغاز تحولی شگرف درجامعه بشریت بود و کتاب مقدس و همیشه جاوید این پیامبر عظیم‌الشأن دریائی از معرفت، حکمت، عقل و درایت، علم و دانائی را به جهانیان عرضه کرد و جهانی نو را نوید داد که پایانی بود بر ظلمت و تاریکی‌ها و انوار هدایت جهان را به نور و یکتاپرستی متبلور ساخت.

لذا هیئت رئیسه اتاق اصناف واتحادیه های صنفی شهرستان بافق نیز میلاد باسعادت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) و ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، حضرت امام جعفر صادق (ع) و همچنین هفته وحدت را به تمامی مسلمانان جهان به ویژه مردم مومن و متدین شهرستان بافق تبریک و تهنیت عرض نموده از ایزد باریتعالی کمال و سعادت را همراه با عزت و سربلندی در سایه تمسک به قرآن و عترت اهل بیت برای همگان خواستارند .

عباس حاجی حسنی بافقی
رئیس اتاق اصناف شهرستان بافق