نگرش تعامل و همکاری بین شرکت سنگ آهن و چادرملو تفاهم است
نگرش تعامل و همکاری بین شرکت سنگ آهن و چادرملو تفاهم است
رضا فلاح مبارکه گفت: امیدواریم در پایان سال سوم به ماده معدنی برسیم و بتوانیم دغدغه دوم خود را رفع کنیم. برای تامین آب به سمت فاضلاب شهر یزد و در حال سرمایه گذاری برای تامین آب صنعت هستیم.

به گزارش صبح بافق؛ اصحاب رسانه و خبرنگاران نشریات و سایت های خبری شهرستان بافق با همکاری شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق از معدن سنگ آهن آریز بازدید کردند.

رضا فلاح مبارکه مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی در این بازدید گفت: تامین آب و تامین خوراک دو مشکل عمده ای بود که چادرملو و شرکت سنگ آهن مرکزی با آن مواجه هستند.

وی در ادامه افزود: برای تامین خوراک، خرید سنگ و منابع و ذخایر جدید اکتشافی را در دستور کار خود قرار دادیم. معدن سنگ آهن آریز خوشبختانه به نسبت ۵۰به۵۰ و تأسیس یک شرکت بین این دو معدن به نسبت مساوی شکل گرفته است. براساس تفاهمی که صورت گرفته یک شرکتی تاسیس و در حال حاضر نه چادرملو ونه شرکت سنگ آهن مرکزی وجود دارد بلکه شرکت دست یوز دره انجیر است در این شرکت که در اداره ثبت شرکت ها به ثبت و سهم هر شرکتی و هزینه های آن نصف و اسناد هم موجود و جای نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

فلاح ابراز امیدوری کرد: امیدواریم در پایان سال سوم به ماده معدنی برسیم و بتوانیم دغدغه دوم خود را رفع کنیم. برای تامین آب به سمت فاضلاب شهر یزد و در حال سرمایه گذاری برای تامین آب صنعت هستیم.

مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی خاطرنشان کرد: خوشبختانه با توجه به برنامه ریزی که معاونت معدنی ما انجام داده بخشی از سنگ ورودی شرکت سنگ آهن مرکزی در حال حاضر از بیرون معدن خریداری می شود. امیدواریم با خریدهایی که از بیرون صورت می گیرد بتوانیم این سنگ را برای تغذیه بعدی مجموعه چغارت و سرمایه گذاری های آینده داشته باشیم.

فلاح در پایان تصریح کرد: نگرش، تعامل و همکاری است تا در سه سال آینده هر کدام از شرکت ها سهم خود را از سهم ذخایر معدنی برداشت کند.

انتهای پیام/