پیام سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی به مناسبت گرامیداشت سالروز حماسه ۹ دی
پیام سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی به مناسبت گرامیداشت سالروز حماسه ۹ دی

به گزارش صبح بافق؛ حمیدیان سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی در پیامی سالروز حماسه ۹ دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت را گرامی داشت. متن پیام به شرح ذیل می باشد: بسم الله الرحمن الرحیم خالق حماسه ماندگار ۹ دی ، ملت ایران است که با الهام از هدایت الهی ، موفق شد […]

به گزارش صبح بافق؛ حمیدیان سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی در پیامی سالروز حماسه ۹ دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت را گرامی داشت.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

خالق حماسه ماندگار ۹ دی ، ملت ایران است که با الهام از هدایت الهی ، موفق شد با حضوری به هنگام در صحنه با بصیرت انقلابی، بزرگترین ، پیچیده ترین و شکننده ترین فتنه تاریخ علیه نظام دینی و ولایی را در هم شکند، نهم دی یکی از زیباترین روزهای تاریخ حیات بشر است ، حماسه ای که ملت بزرگ ایران اسلامی به صورت خود جوش خلق کردند و هرگز از حافظه تاریخ پاک نخواهد شد.

حماسه ۹ دی را باید روز شکوه میثاق مردم با ولایت و تجدید پیوند امت با امام خود و روز یاس و ناامیدی دشمنان در به ثمر رساندن توطئه علیه سنگر ولایت دانست.

حضور ملت ایران در روز نهم دی سال ۸۸، اقتدار و استحکام نظام و گفتمان انقلاب اسلامی را نزد دوستان و دشمنان افزایش داد و به جهانیان ثابت کرد مردم و نظام اسلامی در پرتو ولایت فقیه یک حقیقت واحد هستند و از چنان ظرفیت و اقتداری برخوردارند که به راحتی هر توطئه ای را خنثی می‌سازند.

نقش داهیانه، روشنگری ها و هدایت‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) در خنثی سازی فتنه عمیق و پیچیده سال۸۸ و خلق حماسه بزرگ ۹ دی برکسی پوشیده نیست و بدون شک رهبری ایشان زمینه ساز اصلی برای حضور میلیونی در راهپیمائی بزرگ آن روز و تداوم روحیه انقلابی و فتنه ستیزی در جامعه بوده است.

اینجانب، ضمن گرامیداشت سالروز نهم دی ماه، “روز بصیرت و میثاق امت با ولایت” همچون سایر آحاد ملت شریف و بزرگ ایران اسلامی و با تأکید بر پیروی از آرمان های مقدس بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و تجدید پیمان با رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای متعهد خواهیم بود تا با بصیرت در راستای اهداف انقلاب اسلامی گام و حرکت نمائیم.
مجتبی حمیدیان
سرپرست شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق