نشست مشترک فرماندار بافق با هیات مدیره جدید شرکت تعاونی دهیاری ها
نشست مشترک فرماندار بافق با هیات مدیره جدید شرکت تعاونی دهیاری ها
فرماندار شهرستان بافق در نشست مشترک با مدیرعامل و هیات مدیره جدید شرکت تعاونی دهیاری ها حضور پیدا کرد.

به گزارش صبح بافق؛ فرماندار شهرستان بافق در نشست مشترک با مدیرعامل و هیات مدیره جدید شرکت تعاونی دهیاری ها حضور پیدا کرد.

محمد علی صمیمی که در این جلسه با همراهی بخشدار صورت گرفت ضمن اعلان اینکه اجبار بسیاری از کارها از سوی فرمانداری از شرکت تعاونی دهیاری ها برداشته می شود از همت و تلاش همگان در راستای توسعه روستاهای بخش مرکزی شهرستان بافق تقدیر و عنوان نمود: شرکت باید با نگاهی نو با توان بیشتر در خدمت روستاها و همچنین انجام پروژه های مختلف به جهت درآمدزایی بیشتر باشد.

رئیس هیات مدیره شرکت تعاونی دهیاری ها نیز با خیر مقدم حضور فرماندار ، بخشدار و سایر اعضا و ارائه برنامه ها و اهداف پیش رو و اذعان به اینکه شرکت در جهت خدمت به روستاها و مناطق محروم و رفع مشکلات تمام توان خود را بکار خواهد گرفت و گفت: در کنار آن برنامه های درآمدزایی و انجام پروژه ها نیز مد نظر خواهد بود از فرماندار خواست تا در خصوص تجمیع پروژهای عمرانی بخش مرکزی و انجام آن توسط شرکت تعاونی دهیاری ها مساعدت کند.

سید جلیل هاشمی همچنین پیرامون حساب های دهیاری های روستاها که نزد پست بانک است توضیحاتی ارائه داد و گفت: بهتر است این حساب ها نزد همان بانک و یا بانک دولتی بنوعی افتتاح شود تا حداقل دهیار و شورا بتوانند ماهیانه چند نفر نیازمند روستا را برای دریافت تسهیلات معرفی کند و در این راستا کمکی به قشر ضعیف صورت پذیرد.

انتهای پیام/