جشن روز کار و کارگر و تجلیل از کارگران نمونه مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران
جشن روز کار و کارگر و تجلیل از کارگران نمونه مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران
به مناسبت هفته کار و کارگر مراسم گرامی داشتی به همراه تجلیل از کارگران نمونه مجتمع سنگ آهن فلات مرکزی در شهرستان بافق برگزار شد.

به گزارش صبح بافق؛ به مناسبت هفته کار و کارگر مراسم جشنی در راستای تکریم جایگاه کارگران و تلاشگران عرصه تولید با حضور مهندس رحیمی مدیرعامل مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران ، حیدری معاون روابط کار اداره کل کار ، رفاه و اجتماعی استان یزد وجمعی از مسئولین شهرستان در سالن همایش های آهنشهر برگزار شد.

در این مراسم حمید رحیمی مدیرعامل مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران ضمن گرامی داشت هفته کار و کارگر ، نقش کارگران را اصلی‌ترین رکن در پویایی تولید برشمرد و بر نگاه توسعه محور در حوزه کارگری با همدلی و همزبانی حداکثری تاکید کرد.

مدیرعامل مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران با بیان اینکه قدم‌های مثبتی در سال ۱۴۰۰ در حوزه کارگری در مجتمع برداشته شده است ابراز امیدواری کرد در سال تولید، دانش بنیان کارآفرین، با برنامه‌ریزی بهتر و استفاده از نیروی انسانی، تجهیزات و امکانات با بالا بردن بهره‌وری ضمن اینکه جایگاه خود را در تولید در سطح کشور ارتقا خواهیم داد در جهت رفع نواقص حوزه کارگری نیز گام‌و قدم بر خواهیم داشت

شایان ذکر است در پایان مراسم به پاس زحمات و خدمات ارزنده انجام شده از کارگران نمونه شاغل در مجتمع قدردانی و تجلیل شد.

انتهای پیام/