هدیه سرخ کارکنان مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران برای زندگی
هدیه سرخ کارکنان مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران برای زندگی
همزمان با ولادت با سعادت ثامن الحجج. علی ابن موسی الرضا پرسنل مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران با اهدای خون زندگی دوباره ای به بسیاری از هموطنان بخشیدند

به گزارش صبح بافق؛ همزمان با ولادت با سعادت ثامن الحجج. علی ابن موسی الرضا پرسنل مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران با اهدای خون زندگی دوباره ای به بسیاری از هموطنان بخشیدند.

صبح امروز و با هماهنگی به عمل آمده ازطرف روابط عمومی مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران تیم خون گیری سازمان انتقال خون استان یزد در سایت معدنی میشدوان مستقر شدند.

حسن امیرزاده مدیر روابط عمومی مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران در مصاحبه با خبرنگار صبح بافق گفت : اهدای خون، اهدای زندگی است به همنوعی که جانش به قطرات خون اهدا کنندگان بستگی دارد و اهدا کننده بی‌هیچ چشم داشتی فقط به امید نجات جان انسانی خون خود را اهدا می‌کند تا شادمانی و سلامتی که بزرگترین نعمت الهی است را به نشانه انسانیت و ایثار به بیمار و خانواده‌اش هدیه کند، هدیه‌ای از جنس نوع دوستی.

مدیر روابط عمومی مجتمع سنگ آهن فلات مرکزی ایران ضمن قدردانی از مهندس رحیمی مدبر عامل مجتمع در اجرای این برنامه انسان دوستانه به ضرورت اهدای خون توسط همه اقشار جامعه اشاره نمود و افزود :با اهدای یک واحد خون می‌توان جان سه نفر را نجات داد؛ از یک واحد خون، گلبول خون فشرده گرفته می‌شود که در جراحی‌ها کاربرد دارد، پس از آن پلاکت گرفته می‌شود که به مصرف بیماران سرطانی می‌رسد، پلاسمای خون نیز در بیماران کبدی و سوختگی استفاده می‌شود.

وی ابراز امیدواری کرد که با حمایت مسیولین و مدیران مجتمع این برنامه انسان دوستانه تداوم داشته باشد.

انتهای پیام/