امروز در تقابل آشکار با آمریکا هستیم/دشمن مستقل و خودکفا بودن مارانمی خواهد بلکه میخواهد از شعارها و آرمان های انقلابی خود دست برداریم
امروز در تقابل آشکار با آمریکا هستیم/دشمن مستقل و خودکفا بودن مارانمی خواهد بلکه میخواهد از شعارها و آرمان های انقلابی خود دست برداریم
امام جمعه موقت بافق به مصداق دوم قیام لله اشاره و بیان داشت: مصداق دوم قیام لله کار علمی است، اگر بخواهیم پیشرفت کنیم مردم و مسئولین باید به صنایع دانش بنیان توجه کنند. صنایع و شرکت های خلاق به عنوان ابزار مکمل صنایع دانش بنیان مورد توجه قوای سه گانه و نهادهای حاکمیتی قرار گیرد.

به گزارش صبح بافق؛ حجت الاسلام و المسلمین هادی سمتی امام جمعه موقت بافق در خطبه دوم نماز جمعه این هفته بافق گفت: از جمله نشانه های زنده بودن یک جامعه این است که آیا جامعه حاضر است به خاطر خدا حرکت و آیا افراد جامعه حاضر می شوند به خاطر خدا یک قدم حرکت کنند.

قیام لله همیشه یک شکل نیست و گاهی اوقات این قیام در شکل مبارزه خود را نشان می دهد.

وی در ادامه افزود: مقام معظم رهبری در مراسم سالگرد ارتحال امام (ره) کلید واژه قیام لله را مطرح کردند و این قیام همیشه یک شکل نیست و گاهی اوقات این قیام در شکل مبارزه خود را نشان می دهد. در دوران حکومت پهلوی و بعد از آن در ۸ سال دفاع مقدس این مبارزه را تجربه کردیم و هنوز هم در این عالم مجاهدان مظلومی در دنیا مشغول این قیام هستند.

مبارزه آزادگی و شرافت انسانی می خواهد

سمتی عنوان داشت: مبارزه با دستگاه ظلم و طاغوت از هرکسی هم برنمی آید، مبارزه آزادگی و شرافت انسانی می خواهد.

اگر بخواهیم پیشرفت کنیم مردم و مسئولین باید به صنایع دانش بنیان توجه کنند

امام جمعه موقت بافق به مصداق دوم قیام لله اشاره و بیان داشت: مصداق دوم قیام لله کار علمی است، اگر بخواهیم پیشرفت کنیم مردم و مسئولین باید به صنایع دانش بنیان توجه کنند. صنایع و شرکت های خلاق به عنوان ابزار مکمل صنایع دانش بنیان مورد توجه قوای سه گانه و نهادهای حاکمیتی قرار گیرد.اگر بخواهیم پیشرفت کنیم مردم و مسئولین باید به صنایع دانش بنیان توجه کنند

اقتصاد دانش بنیان اگر همسویی و همدلی همه مسئولین و نهادها را داشته باشد باید زمینه لازم را برای ایجادکسب وکار فراهم کنند

سمتی خاطرنشان کرد: اقتصاد دانش بنیان اگر همسویی و همدلی همه مسئولین و نهادها را داشته باشد باید با کنار گذاشتن علایق شخصی و برخی از سلیقه های خاص و با درنظر گرفتن مصلحت ملی زمینه لازم را برای ایجاد کسب و کار در شرکت های صنایع خلاق ایجاد کنند.

دشمن مستقل و خودکفا بودن مارانمی خواهد بلکه میخواهد از شعارها و آرمان های انقلابی خود دست برداریم

خطیب موقت نماز جمعه بافق ادامه داد: عرصه سوم قیام لله عرصه حرکت های سیاسی است. در سیاست داخلی و خارجی زیربنای موفقیت ما قیام لله است، اگر بخواهیم در سیاست های داخلی مصلحت ملی را در نظر بگیریم منجر به گسترش حق و برپایی عدالت خواهد شد. در زمینه سیاست خارجی رعایت مصالح عمومی یک اصل اساسی همیشگی است و باید متوجه باشیم که دشمن مستقل و خودکفا بودن ما را نمی خواهد بلکه میخواهد از شعارها و آرمان های انقلابی خود دست برداریم.

ما امروز در تقابل آشکاری بیش از هر موقع با آمریکا به عنوان مصداق بارز استکبار هستیم

حجت الاسلام والمسلمین سمتی در پایان تصریح کرد: ما امروز در تقابل آشکاری بیش از هر موقع با آمریکا به عنوان مصداق بارز استکبار هستیم. امروز مبارزه برای تغییر فهم و ادراک مردم یک مبارزه جدی است، زمانی که رهبری فرمان جهاد تبیین را صادر می کنند یعنی نوجوانان، جوانان و مردم دشمن می خواهد فهم و ادراک شما را با تحریف و تطهیر چهره بزک کرده آمریکا و پهلوی تغییر دهد.

 

انتهای پیام/