دیدار دبیر و اعضای شورای برنامه ریزی جبهه فرهنگی اجتماعی انقلاب اسلامی شهرستان با رئیس اداره تبلیغات اسلامی بافق
دیدار دبیر و اعضای شورای برنامه ریزی جبهه فرهنگی اجتماعی انقلاب اسلامی شهرستان با رئیس اداره تبلیغات اسلامی بافق
دبیر و اعضای شورای برنامه ریزی جبهه فرهنگی اجتماعی انقلاب اسلامی شهرستان بافق با ریاست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بافق دیدار کردند.

به گزارش صبح بافق؛ دبیر و اعضای شورای برنامه ریزی جبهه فرهنگی اجتماعی انقلاب اسلامی شهرستان بافق با ریاست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بافق دیدار کردند.

در این دیدار ابتدا حجه الاسلام مهدوی نژاد دبیر جبهه فرهنگی اجتماعی بافق روز تبلیغات و اطلاع رسانی دینی و هفته تبلیغات اسلامی را به حجه الاسلام سمتی تبریک گفت.
دبیر جبهه فرهنگی وظیفه خطیر این نهاد انقلابی(سازمان تبلیغات اسلامی) را تبیین و عرضه‌ی فکر و فرهنگ و معارف اسلامی و همچنین رصد و مقابله‌ی هوشمندانه با تهاجمات فکری و فرهنگی و تبلیغی و رسانه‌ای دشمنان دین و انقلاب و کشور دانست.
در ادامه این دیدار حجه الاسلام سمتی ریاست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بافق ضمن خیرمقدم، در مورد فلسفه شکل گیری و تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی و مجموعه های وابسته به آن که شامل موسسات و خانه های قرآنی، کانون های فرهنگی تبلیغی، مدارس صدرا، شورای هیئات مذهبی، کانون مداحان، مبلیغین و امامان جماعت می باشد، توضیحاتی ارائه داد.
در پایان موضوعات قابل تعامل و همکاری فی مابین اداره تبلیغات اسلامی و ستاد جبهه فرهنگی اجتماعی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام/