۱۴۰ نفر از زائران پیاده آماده حرکت بیست ونهم از حرم تا حرم می شوند/۱۶ و ۷۵ سال جوانترین و مسن ترین زائر سفر بیست و نهم
۱۴۰ نفر از زائران پیاده آماده حرکت بیست ونهم از حرم تا حرم می شوند/۱۶ و ۷۵ سال جوانترین و مسن ترین زائر سفر بیست و نهم
حاج سیدعلی طباطبایی مدیر کاروان پیاده موسسه خیریه بیت الرضا (ع) بافق گفت: 140 نفر از بسیجیان، عاشقان و دلدادگان علی بن موسی الرضا(ع) امروز4 تیرماه حرکت حرم تا حرم را با پای پیاده و به مسافت 1118آغاز می کنند.

به گزارش صبح بافق؛ بار دیگر عطروبوی امام رضا(ع) در شهرستان دارالشجاعه بافق می پیچد و بیست ونهمین سفر کاروان زیارتی پیاده امام رضا(ع) مسافت ۱۱۱۸ کیلومتری حرم تا حرم را به مدت یک ماه آغاز خواهد کرد.

حاج سیدعلی طباطبایی مدیر کاروان زیارتی پیاده علی بن موسی الرضا(ع) موسسه خیریه فرهنگی مذهبی بیت الرضا (ع) بافق گفت: پس از پایان دوران کرونا عاشقان امام رضا(ع) خود را مهیای سفر می کنند و در طول مدت یک ماه مسافت ۱۱۱۸ کیلومتری شهرستان بافق تا مشهد مقدس را با پای پیاده و پس از عبور از ۸۶ شهر و روستا در ایام عید سعید غدیر خم به مشهد الرضا خواهند رسید.

وی در ادامه افزود: این کاروان ۱۴۰ نفر هستند که ۳۰ نفر کادر و ۱۱۰ نفر هم به صورت پیاده در این سفر ما را همراهی خواهند کرد. ۱۶ و ۷۵ سال جوانترین و مسن ترین زائر سفر بیست ونهم هستند.

طباطبائی تصریح کرد: تا قبل از شروع سفر با توجه به اهانت هایی که در فضای مجازی به ساحت مقدس امام رضا(ع) شد کلاس های آموزشی در قالب آداب سفر و چگونگی مقابله با شبهات در فضای مجازی را در موسسه بیت الرضا(ع) با حضور اساتید مجرب آغاز تا بتوانیم در برابر تهاجم دشمن در این فضای آلوده مقابله کنیم.

مدیرموسسه خیریه فرهنگی مذهبی بیت الرضا(ع) در پایان خاطرنشان کرد: به تاسی از بانوی اسلام حضرت خدیجه(س) این کاروان مسیر جاده ولایت را در مدت قریب یک ماه گام بر می دارند.

انتهای پیام/