شرکت ۷۹۴ دانش آموز بافقی در کنکور ۱۴۰۱/ ۶۸ درصدداوطلبان دختر و ۳۲ درصد نیز پسر
شرکت ۷۹۴ دانش آموز بافقی در کنکور ۱۴۰۱/ ۶۸ درصدداوطلبان دختر و ۳۲ درصد نیز پسر
سیدجواد میرجعفری مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق گفت: امسال همزمان با سراسر کشور 794 نفر از دانش آموزان بافقی در 5 گروه آزمایشی علوم تجربی، ریاضی فیزیک، هنر و زبان خارجیه در کنکور 1401 به رقابت خواهند پرداخت.

به گزارش صبح بافق؛ سیدجواد میرجعفری مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق گفت: امسال همزمان با سراسر کشور ۷۹۴ نفر از دانش آموزان بافقی در ۵ گروه آزمایشی علوم تجربی، ریاضی فیزیک، هنر و زبان خارجه در کنکور ۱۴۰۱ به رقابت خواهند پرداخت.

وی در ادامه افزود: داوطلبان در گروه آزمایشی هنر۱۱۶ نفر دختر و ۴۲ نفر مرد در روز چهارشنبه، گروه آزمایشی علوم انسانی با رقابت ۱۵۴ نفر دختر و ۳۴ نفر پسر و گروه علوم ریاضی با ۴۹ نفر دختر و ۹۱ نفر پسر در روز پنجشنبه، گروه علوم تجربی با ۱۳۴ نفر دختر و ۶۳ نفر پسر در روز جمعه و گروه آزمایشی زبان خارجه هم در روز شنبه با ۸۶ دختر و ۲۵ نفر پسر و در مجموع ۷۹۴ دانش اموز بافقی که شامل ۲۵۵ نفر پسرو ۵۳۹ نفر دختر در آزمون سراسری در حوزه بافق شرکت خواهند نمود.

مدیرآموزش وپرورش بافق تصریح کرد: بعد از چندین سال برای اولین بار مجری برگزاری کنکور به آموش وپرورش  واگذار  و در این راستا سعی شده زیرساخت ها و فضای مطلوب برای داوطلبان آماده شود.

میرجعفری عنوان داشت: مکان برگزاری آزمون در روز چهارشنبه در سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی واقع در اداره ورزش وجوانان، پنجشنبه در چهار حوزه شامل سالن دبیرستان شرف واقع در خیابان شیخ محمدتقی بافقی، مدرسه شهید رجایی واقع در خیابان مهدیه کوچه شهید فتوحی، سالن مدرسه راهنمایی نمونه اندیشه و سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی و در روزهای  جمعه و شنبه نیز در سالن هاشمی رفسنجانی  برگزار می شود.

انتهای پیام/ع