پایگاه خبری صبح بافق

۸ آذر ۱۴۰۲

اخبار روز

دومین دوره از رزمایش جهاد دامپزشکی بمناسبت هفته بسیج و با حضور مدیرکل دامپزشکی استان، امام جمعه، رییس شورای اسلامی شهرستان، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، بخشدار، معاون فرماندار و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی صبح امروز آغاز گردید.
رئیس آب منطقه ای شهرستان بافق در جلسه شورای حفاظت از منابع آب و رویداد آبی شهرستان در هشداری نسبت به افت مخازن آب سفره های زیرزمینی، کسری مخزن دشت بافق در سال گذشته بیش از ۱۶ میلیون مترمکعب بوده است.
مدیرکل تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی یزد گفت:‌ مدیران دستگاه‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی نمی توانند نسبت به مشکلات تعاونی‌های مسکن یا مصرف که برای رفاه پرسنل آنها تشکیل شده بی تفاوت باشند.
مدیرکل آب منطقه ای استان به ایجاد اتاق شیشه ای منابع و مصارف هم اشاره و بیان داشت: در حال ایجاد یک اتاق شیشه ای منابع و مصارف هستیم تا نگرانی مردم و مسئولین در موضوع تبعیض بین چاه‌ها و شهرستان ها رفع شود.
خطیب جمعه بافق ضمن قدردانی از حضور مدیرکل آب منطقه ای استان در نماز جمعه و بررسی مشکلات مردم گفت: کشاورز با یک امیدی بذری می کارد. چه کشاورزانی که گندم کاشتند اما الان آبی برای رشد این محصول نیست.