پایه و اساس فتنه های اخیرشبهه و شهوت است/هیچ نظامی به خاطربرخی هیجانات، التهابات و شوک های روانی از طرف دشمنان خارجی یاعوامل داخلی خودرا به رفراندوم نمی گذارد بلکه از خود دفاع می کند/مروز مسئولین ما باید تلاششان به حل قاطع این فتنه‌ها باشد نه صرفاً جمع کردن این فتنه‌ها
پایه و اساس فتنه های اخیرشبهه و شهوت است/هیچ نظامی به خاطربرخی هیجانات، التهابات و شوک های روانی از طرف دشمنان خارجی یاعوامل داخلی خودرا به رفراندوم نمی گذارد بلکه از خود دفاع می کند/مروز مسئولین ما باید تلاششان به حل قاطع این فتنه‌ها باشد نه صرفاً جمع کردن این فتنه‌ها
سعادت فر افزود: آبروی نظام مقدس جمهوری اسلامی به برکت خون سردار سلیمانی ها ورهبری های حکیمانه امام امت این آبرو دردنیا و درعالم هستی  یک آبروی مقدس است، عده‌ای گمان نکننداگر کشف حجابی کردند، چهارتا عکسی گرفته و برای اجانب فرستادند، ازغفلت برخی ازمسئولین هم سوء استفاده کردند  اینها فکر نکنند می توانند به آبروی نظام اسلامی لطمه ای وارد کنند. این انقلاب  یک انقلاب آبرومند در نظام عالم هستی رقم زده است.

به گزارش صبح بافق؛ حجت الاسلام والمسلمین سعادت فر امام جمعه بافق در خطبه دوم نماز جمعه شهرستان در خصوص منشا اساسی فتنه ها گفت: پایه و اساس فتنه های اخیر کشور در مهدشهدا  ودر بین امتی که از امت عهد رسول الله هم به ولایت پایدار تر هستند  دو منشا اساسی شبهه و شهوت دارد. در خصوص شبهه  شبهاتی مطرح می‌کنند من جمله اینکه پدران ما به نظام مقدس جمهوری اسلامی رای قاطع داده و درآن رفراندومی که  آری به جمهوری اسلامی  رای آورده  پدران ما شرکت داشتند ما هم امروز مطالبه برگزاری رفراندوم و هم حق انتخاب داریم  آن روز رای ندادیم  امروز رای به جمهوری اسلامی یا مدل حکومتی دیگری بدهیم که این شبهه چند پاسخ دارد.

هیچ نظامی به خاطربرخی هیجانات، التهابات و شوک های روانی از طرف دشمنان خارجی یاعوامل داخلی خودرا به رفراندوم نمی گذارد بلکه از خود دفاع می کند

وی افزود: اولین پاسخ این است که نظام سیاسی یک قانون جزئی نیست که بتوان آن را دائم تغییر داد، هیچ نظامی به خاطربرخی هیجانات، التهابات و شوک های روانی از طرف دشمنان خارجی یاعوامل داخلی خود را به رفراندوم نمی گذارد بلکه از خود دفاع می کند این مدل درهمه جای دنیا وجود دارد حتی در امریکایی که مدعی دموکراسی، حقوق بشر و مدعی این است که در جمهوری اسلامی رفراندوم برگزارشود از سال ۱۸۷۰ که نظامش شکل گرفته آن هم یک نظام سرمایه سالار و نظام ظالمانه هیچگاه خودش را علیرغم اینکه جنبش های متعددی ازجمله  وال استریت، جنبش ۹۹ درصدی ها  یا جنبش  جان سیاهان مهم است و خیلی جنبش های دیگر در اعتراض به نظام سرمایه سالار و ظالمانه امریکا  در خود امریکا شکل گرفت  اما  رفراندوم برگزار نمی کنند. هر کشوری در اصلاحات جزئی قوانین خود ممکن است رفراندوم برگزار کند جمهوری اسلامی هم که برای متمم قانون اساسی آمد رفراندوم مجدد برگزار کرد.

 نظام مقدس جمهوری اسلامی افتخار دارد تنها نظامی در کره خاکی است که خود را به رفراندوم و رای مردم عرضه کرد

خطیب جمعه بافق از نظام جمهوری اسلامی به عنوان تنها نظامی که خود را به رفراندوم برای رای مردم نام و تصریح کرد:  نظام مقدس جمهوری اسلامی افتخار دارد تنها نظامی در کره خاکی است که خود را به رفراندوم و رای مردم عرضه کرد، هیچ انقلابی در دنیا مبتنی بر رای مردم نمی توان پیدا کرد جمهوری اسلامی  علیرغم اینکه مردم تا پای جانشان ایستاده بودند در خیابانها راهپیمایی داشته و همراه با امام بودند. ما رفراندوم های متعدد برای حمایت مردم از نظام مقدس جمهوری اسلامی داریم اما اگر گروهی کورند و نمی بینند یا خود را به خواب می زنند مشکل از خود آنهاست.  راهپیمایی‌های ۲۲ بهمن هر سال با شکوه تر از سال قبل،۱۳ آبان امسال در ردیف ۲۲ بهمن بود که جا دارد از حضور باشکوه مردم شهرستان دارالشجاعه بافق در این راهپیمائی تقدیر کرد.

یک عده فوق العاده قلیلی هستند، که دشمنان و تربیت یافتگان دشمنان قسم خورده نظام هستند از اسلام کینه و کسانی که ابوسفیان صفت هستند

سعادت فر اظهار داشت: این موارد آیا پیامی به جز این دارد که مردم مومن و متدین ما عاشق نظام جمهوری اسلامی هستند؟ یک جمعیت قلیلی کمتر از ۴۰۰ هزار نفر در این فتنه ها در گوشه و کنار کشور حضور داشتندکه بخش قابل توجهی از آنها نوجوانان و جوانان بودند که از روی هیجانات و احساسات آمده بودند زمانی که با آنها صحبت ومذاکره شد عقب نشینی و اقراربه اشتباه خود کردند. یک عده فوق العاده قلیلی هستند، که دشمنان و تربیت یافتگان دشمنان قسم خورده نظام هستند از اسلام کینه و کسانی که ابوسفیان صفت اما این افراد در  اقلیت  اقلیت هستند لذا مردم در رفراندوم ابتدای انقلاب به جمهوری اسلامی آری گفتند اما درادامه جانفشانی کرده و این عشق خودشان را به نظام مقدس جمهوری اسلامی هر روز بیش از گذشته به اثبات رساند.

اگر رفراندوم برگزارشودچه تضمینی است که شما نتیجه آن را بپذیرید؟

امام جمعه بافق خاطرنشان کرد: اگر رفراندوم برگزارشود  چه تضمینی است که شما نتیجه آن را بپذیرید؟ شما این حضور حداکثری مردم کف خیابان را نمی پذیرید و حالا رای رفراندومی را می‌پذیرید؟ شما افرادی هستید ضد انقلاب وغرق در شهوت و هوا و هوس شما مگر می‌پذیرید؟ شمایی که تفکر داعشی  وقتل‌ها و جنایت های داعش گونه دارید  و با بی حجابی  شهوت رانی خودتان را نشان می دهید.  شما که خوبان‎تان بزرگان از خوبانتان ظرفیت پذیرش رفراندوم را نداشته و نتیجه انتخابات سال ۸۸ را نپذیرفته و شما را کف خیابان  کشاندند.

مردم ونوجوانان عاشق شهیدفهمیده هاوجوانان عاشق مبارزه باصهیونیست وبه واسطه عشق به رهبری تا آخرین قطره خون پای آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهند ایستاد

سعادت فر بیان داشت: مردم و نوجوانان عاشق شهید فهمیده ها وجوانان عاشق مبارزه با صهیونیست وبه واسطه عشق به رهبری وامیدی که به کارآمدی نظام برای حل مشکلات و فهم عمیقی که نسبت به ارزش و اهمیت امنیت دراین جامعه و به واسطه اعتقاد و باوری که به بی نظیر بودن مدل مدیریتی الهی در این کشور دارند و به کوری چشم همه دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی تا آخرین قطره خون شان پای آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهند ایستاد.

پایه عموم  فتنه شهوت است، حجاب یک ضرورت دینی، دستور قرآنی و یک امر فطری است

خطیب جمعه بافق پایه عموم فتنه ها را شهوت دانست و گفت: پایه عموم  فتنه شهوت است، حجاب یک ضرورت دینی، دستور قرآنی و یک امر فطری است  در ایران باستان هم به تایید اشعار فردوسی مردم با حجاب زندگی می کردند، در امریکا مجسمه ها و تصویر هایی که از حضرت مریم قرار دارد با حجاب و پوشش است، این حجاب یک ارزش انسانی و عامل شخصیت برای خود زن است، یک دختری بی حیا که دنبال احیای سنت رضاخانی باشد از صبر انقلابی مردم مومن سوء استفاده و با جهالت کشف حجاب و یک عده هم اطراف او کف و دست بزنند  و خودش را به مردان بی غیرت عرضه و آنها هم کف و دست بزنند این غیراز شهوت رانی وعیاشی آیامعنا ومفهوم دیگری دارد؟

عده‌ای گمان نکننداگر کشف حجابی کردند، چهارتا عکس گرفته و برای اجانب فرستاده، ازغفلت برخی ازمسئولین هم سوء استفاده کردندمی توانند به آبروی نظام اسلامی لطمه ای وارد کنند

سعادت فر افزود: آبروی نظام مقدس جمهوری اسلامی به برکت خون سردار سلیمانی ها ورهبری های حکیمانه امام امت این آبرو دردنیا و درعالم هستی  یک آبروی مقدس است، عده‌ای گمان نکننداگر کشف حجابی کردند، چهارتا عکس گرفته و برای اجانب فرستاده، ازغفلت برخی ازمسئولین هم سوء استفاده کردند اینها فکر نکنند می توانند به آبروی نظام اسلامی لطمه ای وارد کنند. این انقلاب  یک انقلاب آبرومند در نظام عالم هستی رقم زده است.

اگر حرمت حجاب به خیال خام شان در این جامعه شکسته شد زمینه هرفساد وفحشاو  هربی بند و باری در جامعه فراهم می‌شود

وی  خطاب به مسئولین اظهار داشت:  حجاب یک سد ویک دیوار است اگردیوار فرو ریخت قابل احیا، سد اگر فرو ریخت خسارت آفرین است، حجاب یک سد است اگر حرمت حجاب به خیال خام شان در این جامعه شکسته شد  آن موقع زمینه هر فساد وفحشاوهر بی بند و باری در جامعه فراهم می‌شود لذا مسئله حجاب  یک مسئله ساده نیست. مسئولین باید نسبت به این امردغدغه داشته که این فتنه مورد  امنیتی  آن مدیریت می‌شود جمع شد و اگر زوایایی پیدا کند جمع و این افراد هم ادب و  سر جای خودشان می نشینند. اما  بعد فرهنگی آن چه می شود؟  آن فتنه که آمد ضربه به حجاب  واین پوشش اسلامی  زد این را چگونه می خواهند مهار کنند؟  چگونه می‌خواهند مدیریت بکنند؟  این مسئله  مسئله مهمی است مسئولین بگویند که این قصه را چگونه و کی می خواهند جمع بکنند؟

امروز مسئولین ما باید تلاششان به حل قاطع این فتنه‌ها باشد نه صرفاً جمع کردن این فتنه‌هاو باید با عوامل اصلی با آن دمل های چرکین با آنها  با شیوه عمل جراحی برخورد کرد

امام جمعه بافق ادامه داد: به بهانه وجود اغتشاش در جامعه نمی شود اجرای قانون، حکم خدا، حکم رسول خدا و اجرای پیام شهدا را  تعطیل کرد!  لذا  در حوزه مسئله فرهنگی اگر قانون ضعیف است مجلس قانون قوی وضع،  اگر قوه قضائیه باید برخورد جدی کند  برخورد جدی و قوه مجریه هم اهتمام داشته باشد. امروز مسئولین ما باید تلاششان به حل قاطع این فتنه‌ها باشد نه صرفاً جمع کردن این فتنه‌هاو باید با عوامل اصلی با آن دمل های چرکین با آنها  با شیوه عمل جراحی برخورد کرد.

مردم از دستگاه قضا توقع و حامی دستگاه قضا، دولت و مجلس هستند آنها این اقدامات انقلابی را انجام تا مردم ببینند چگونه درآنها روح امید زنده خواهد شد

سعادت فر خاطرنشان کرد: مردم از دستگاه قضا توقع و حامی دستگاه قضا، دولت و مجلس هستند آنها این اقدامات انقلابی را انجام تا مردم ببینند چگونه درآنها روح امید زنده خواهد شد. مسببین این جنایت ها در واقع مدیران اجرایی و فرهنگی این کشور هستند. واقعا برخی از روسای جمهور کشور ازجمله رئیس دولت اصلاحات  و رئیس دولت تدبیروامید آیا اینها حداقل شایسته خلع لباس نیستند؟ آیا به فرهنگ و دین و دیانت این کشور خیانت نکردند؟  بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در مورد آخوندهای با مدل تفکرطاغوتی، درباری وضد انقلابی با عمامه های انگلیسی می فرماید اینها را باید رسوا کرد تا اگرآبرودارند در بین مردم رسوا و ساقط شوند اگردر اجتماع ساقط نشوند امام زمان و اسلام را ساقط می کنند بایدجوانان ما عمامه آخوندهایی که به نام فقهای اسلام و علمای اسلام  این طور مفسده در جامعه مسلمین ایجاد می کنندباید برداشته شود، آیابرخی از مسئولین ما با ترک فعل های خودشان درباره فضای فرهنگی، فضای مجازی و فضای دینی با ترک فعل هایشان  مسبب این فتنه ها نیستند؟ آیا اینها مسبب این تربیت نوجوان ها و جوانهای کشور ما نیستند؟

بانوان بایددر مورد حجاب حساس و اهل مطالبه و حرکت باشید و باحرکت خودتان مردم را هم به حرکت وادارکنید

خطیب جمعه بافق خطاب به بانوان عنوان داشت: بانوان بایددر مورد حجاب حساس و اهل مطالبه و حرکت باشید و باحرکت خودتان مردم را هم به حرکت وادارکنید وباید همسران و مردان‎تان را به کارزار دفاع از دین مهیا و آماده کنید.

اگر بیش از ۲۰۰ شهید این شهرستان نبودند امروز خانه، آشیانه، دین و دیانت و عزت نداشتیم

سعادت فر در پایان افزود: امروز فرزندان ما باید در یک محیط خانه  بیمه‌شده  زنده باشند و زندگی و تربیت شوند، تنها راه حفظ و حراست از قلب و دل  خانواده  انس با شهدا است. پویشی جوانان انقلابی شهر به اسم هر خانه یک اتاق را به عنوان بیت الشهید راه اندازی کردند که پیشنهاد می کنم در این طرح مشارکت داشته و یک اتاق را به اسم یکی از شهدای شهرستان نامگذاری و آن را تزیین کنید. اگر بیش از ۲۰۰ شهید این شهرستان نبودند امروز خانه، آشیانه، دین و دیانت و عزت نداشتیم لذا دراین پویش شرکت و عکس را در فضاهای مجازی به کوری چشم همه دشمنان منتشر تا این فرهنگ در شهرستان نهادینه شود.

انتهای پیام/ع