پایگاه خبری صبح بافق

۱۰ خرداد ۱۴۰۳

اخبار روز

دسته بندی: فرهنگی

معاون سیاسی سپاه الغدیر گفت:‌ جمهوری اسلامی ایران با یک کار حساب شده و تنبیه اشتباه رژیم صهیونیستی، جلوی خشونت بی مهابای آن را گرفته است.
 بعد از عملیات والفجر 10 که در استان سلیمانیه عراق انجام شدو چندین شهر و روستا از جمله حلبچه، خرمال، دوجیله ، طویله آزاد گردید. رژیم بعث عراق آن منطقه خصوصا شهر حلبچه را ناجوانمردانه بمباران شیمیایی کرد و حدود 5000 هزار نفر را قتل عام نمود.
جوان بیست ساله‌ی شجاع بافقی بعد از دلاوری‌ها و مجاهدت‌های بی دریغ در چنین روزی یعنی ۲۵ دی ماه ۱۳۶۶ در یک روز سرد و سوزناک درخلال عملیات بیت المقدس ۲ در منطقه ماووت عراق شراب ناب شهادت را نوشید و افلاکی شد.
چهارمین جلسه قرارگاه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت شهرستان بافق با حضور فرماندار بافق، معاون سیاسی فرماندار و جمعی از مدیران و کارشناسان ادارات شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.
مدیرکل آموزش و پرورش با بیان این‌که تدابیر لازم برای جبران کمبود معلم اندیشیده شده است، گفت: کمبود معلم در استان یزد جبران شده است.
سیدجواد میرجعفری ” مدیر آموزش و پرورش شهرستان در نشست با حوزه پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان بر ارائه طرح مدون و بومی توسط کارشناسان این حوزه تاکید کرد.