پایگاه خبری صبح بافق

۲۲ تیر ۱۴۰۳

اخبار روز

دسته بندی: گفتگو

عسکری در خصوص آخرین وضعیت مجتمع دام سبک شهرستان گفت: ثبت نام متقاضیان جهت اخذ مجوز موافقت اصولی انجام و صادر شده است و همچنین شبکه داخلی آب مجتمع درحال انجام است.
یاراحمدی به مقوله انتخابات پیش رو هم گریزی زد وخطاب به مردم گفت: به مردم عزیز و شریف کشورم می گویم که انتخابات حق ماست و تکلیف اینکه از حق خود نگذرید و تکلیف را ادا کنید که این انقلاب مفت بدست نیامده که ما آن را سرسری بگیریم خون هزاران شهید به خون خفته خون بهای آن است.
میرزایی به اولین اقدامی که در دوران مبارزات خود انجام داد اشاره و خاطرنشان کرد: اولین اقدام بنده نوشتن همین مقاله بر ضد رژیم ساواک و پهلوی بود و با همکاری تعدادی از دانش آموزان دبیرستان وحشی بافقی سابق(شهید رجایی) اولین راهپیمایی دانش آموزي را در شهرستان راه اندازی کردیم ودر آن راهپیمایی محدود دانش آموزي بازهم مقاله ای نوشتم ودر جمع دانش آموزان(روبروی بانک کشاورزی فعلي) قرائت نمودم.
رئیس اداره پست بافق گفت: روزانه حدود ۶۰۰الی ۷۰۰ مرسوله وارد بافق می‌شود و هرنامه رسان حدود ۱۵۰ مرسوله پستی را درب منازل شهروندان تحویل می‌دهد.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی بافق گفت: اینکه بعضی می‌گویند ما نیازی به نیروی نظامی نداریم و یا می‌گویند مذاکرات برجام جلوی حمله نظامی آمریکا را گرفت در حقیقت یک فرهنگ و جریان است که حس مقاومت در برابر ظلم و دشمن را از مردم می گیرد.
حمید عسکری مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بافق گفت: حدود ۳۳۰۰ هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان به کشت محصول پسته اختصاص دارد که بیش از ۲۶۰۰ هکتار بارور و مابقی غیر بارور است.
سید یحیی حسینی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بافق گفت: مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان بافق دارای 16 پرسنل که 9 نفر از این پرسنل مربی و 7 نفر نیز شامل کارشناس و خدمات و پشتیبانی در حال ارائه خدمات به هنرجویان بافقی هستند.