جهاد تبیین از تکالیف بسیج است
جهاد تبیین از تکالیف بسیج است
همزمان با هفته بسیج و به همت بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی بافق مراسی با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، مدیران ،اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه در سالن خواجه نصیرالدین طوسی این واحد دانشگاهی برگزار شد.

به گزارش صبح بافق؛ همزمان با هفته بسیج و به همت بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی بافق مراسی با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، مدیران ،اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه در سالن خواجه نصیرالدین طوسی این واحد دانشگاهی برگزار شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ناحیه بافق در این مراسم با بیان اینکه بسیج از جنس همان شجره طیبه مطرح شده در قرآن است که باید در عرصه جهاد تبیین قرآنی عمل کند، گفت: جهاد تبیین از تکالیف بسیج است.

محسن نصیری افزود: بیشتر وقتی صحبت از اخلاص بسیج به میان می آید ناخودآگاه به یاد بسیجیان دفاع مقدس می افتیم اما باید بدانیم همین امروز و در همین شهرستان بسیجانی فعال هستند که اگر نبودند بی شک امنیت حاکم بر شهر را نداشتیم.

نصیری از خودگذشتگی بسیجان جوان و نوجوان بافق در ماجراهایی مثل اردوهای جهادی و سیل اخیر در روستاهای شهرستان را یادآور شد و گفت: در دو ماه گذشته بسیجیان بافق بی هیچ چشمداشتی شبانه روز در حال فعالیت برای تداوم و ارتقاء آرامش و امنیت مردم هستند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج به اساتید دانشگاه توصیه کرد با گفتگوی صمیمانه با دانشجویان دستاوردهای نظام اسلامی را مطرح و به عنوان اساتید بسیجی در جهاد تبیین مد نظر مقام عظمای ولایت نقش آفرین باشند.

گفتنی است در پایان این مراسم حکم فرماندهی پایگاه مقاومت شهدای گمنام دانشگاه توسط سرهنگ نصیری به دکتر اشرفی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بافق تقدیم شد.