طرح های توسعه ای شرکت سنگ آهن مرکزی ایران سرعت می گیرد
طرح های توسعه ای شرکت سنگ آهن مرکزی ایران سرعت می گیرد

به گزارش صبح بافق؛ مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی گفت: تفاهمنامه ای که با بانک ملت به امضا رسیده می تواند موجب سرعت گرفتن طرح های توسعه ای منطقه و سودآوری و اشتغال شود. مجتبی حمیدیان با بیان این مطلب اظهار داشت: در مذاکرات مختلفی که با بانک ملت به عنوان فعال ترین بانک کشور […]

به گزارش صبح بافق؛ مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی گفت: تفاهمنامه ای که با بانک ملت به امضا رسیده می تواند موجب سرعت گرفتن طرح های توسعه ای منطقه و سودآوری و اشتغال شود.

مجتبی حمیدیان با بیان این مطلب اظهار داشت: در مذاکرات مختلفی که با بانک ملت به عنوان فعال ترین بانک کشور در حوزه های مختلف داشتیم تفاهمنامه ای به امضا رسید که امیدواریم موجب سرعت بخشیدن به طرح های توسعه ای منطقه شود.

وی با بیان اینکه در حوزه های مختلف مانند تامین مالی از طرق مرسوم و روش های نوین مذاکره شد افزود: انتشار اوراق گام، اوراق های مختلف، بحث های کارگزاری، ال سی و تامین مالی از ظرفیت های ارزی از دیگر موضوعاتی بود که با بانک ملت مورد مذاکره قرار گرفت و خوشبختانه به نتیجه رسید و امروز با امضای این تفاهمنامه شاهد توسعه فعالیت ها خواهیم بود.

حمیدیان خاطر نشان کرد: شرکت سنگ آهن مرکزی و بلوک مرکزی ایران در حوزه معدنی و صنعتی ظرفیت های بالایی دارد و ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد که به طرح های توسعه ای آن سرعت ببخشیم تا علاوه بر سودآوری و اشتغال برای منطقه منافع مختلف آن نصیب کشورنیز شود.

انتهای پیام/